Po godzinach

Dotarliśmy do nagrania rozmowy aspiranta Kulsona z “kimś z góry”. Ten film podbija Internet

Dotarliśmy do nagrania rozmowy aspiranta Kulsona z "kimś z góry". Ten film podbija Internet
Fot. Yotube/PunktWidzeniaTV

Sprawa kontrowersyjnego zachowania funkcjonariuszy stołecznej policji podczas tegorocznego Marszu Niepodległości była wałkowana przez media przez wiele ostatnich dni minionego tygodnia. Wytłumaczenie Komendy Głównej Policji, że na nagraniu z interwencji funkcjonariuszy prewencji wcale nie usłyszeliśmy “Siadaj kur**” do zatrzymanej kobiety tylko “Siadaj Kulson” było już rozbierane na czynniki pierwsze przez ekspertów od edycji dźwięku i choć wciąż nie jest do końca wiarygodne to zostało przyjęte przez opinię publiczną jako prawdziwe.

Nasza redakcja próbowała ustalić personalia najsłynniejszego funkcjonariusza prewencji w Polsce oraz pozyskać faktyczne dowody na jego obecność w czasie Marszu Niepodległości 11 listopada 2017 roku jednak nasze pytania spotkały się z odpowiedzią negatywną.

Sprawę zaczęli badać także inni internauci w tym twórca bardzo popularnego kanału na Youtube o nazwie “Z Dvupy”. Kilka dni temu pochwalił się owocami swojego poszukiwania aspiranta Kulsona i trzeba przyznać, że okazał się zaskakująco skuteczny. Nie tylko udało mu się dotrzeć do prawdziwego Kulsona ale i pozyskać nagranie jego rozmowy z “kimś z góry”.

Trzeba przyznać, że młodszy aspirant Kulson, gdy już stał się najbardziej popularnym funkcjonariuszem w Polsce, całkiem poważnie myśli o karierze politycznej. Nic dziwnego, ostatni funkcjonariusz służb specjalnych, który zdobył taką popularność, czyli “agent Tomek” kilka lat po upublicznieniu swojej twarzy został posłem Tomaszem Kaczmarkiem. Prawo i Sprawiedliwość potrafi przekuwać popularność na polityczne poparcie. Czy aspirant Kulson pójdzie tą samą drogą, jeszcze nie wiemy. Na przedstawionym poniżej nagraniu widać, że wciąż się waha czy nie po prostu nie pozostać Kulsonem.

Zresztą zobaczcie sami.

Nie jest zatem wykluczone, że na kolejnych Marszach Niepodległości funkcjonariuszy takich jak Kulson będzie więcej. Perspektywa błyskotliwej kariery może być kusząca, nawet jeśli miałoby się to wiązać z zarzutami niesubordynacji.

W końcu każdy ma prawo do marzeń, zwłaszcza w tych ponurych czasach. Będziemy z dużym zainteresowaniem śledzić losy młodego aspiranta i kibicujemy mu, by tej popularności nie rozmienił na drobne.

Źródło: Youtube

POLUB NAS NA FACEBOOKU

[wpdevart_like_box profile_id=”539688926228188″ connections=”show” width=”600″ height=”200″ header=”big” cover_photo=”show” locale=”pl_PL”]

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Michał Kuczyński

Michał Kuczyński - Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Z zamiłowania bloger i autor tekstów o charakterze publicystycznym. Interesuje się polityką i ekonomią. Prywatnie miłośnik piłki nożnej, muzyki rockowej i dobrego kina. Niegdyś zapalony wiolonczelista.
Zapraszam na mojego Twittera - @KuczynskiM

Media Tygodnia
Ładowanie