Po godzinach

Dorota Wellman bezlitosna dla Agaty Dudy. “Nie interesuje mnie co ma do powiedzenia”

Fot. Michał Józefaciuk / Kancelaria Senatu

Dorota Wellman kolejny raz nie szczędzi słów krytyki Agacie Dudzie. Popularna dziennikarka ma żal do pierwszej damy o milczenie w ważnych sprawach dotyczących kobiet, dzieci i rodzin.

Dorota Wellman nie pierwszy raz daje wyraz swojej dezaprobacie wobec na postawy Agaty Dudy. Pierwsza dama zarówno podczas pierwszej kadencji Andrzeja Dudy, jak i podczas trwającej dała się poznać jako osoba nie zabierająca głosu w istotnych kwestiach. Szczególnie dziwi brak zajęcia jakiegokolwiek stanowiska Agaty Dudy w sprawach istotnych dla Polek.

Dorota Wellman w rozmowie z Magdą Mołek została zapytana o pytania, jakie zadałaby pierwszej damie. – Żadne – stwierdziła popularna prezenterka. I po chwili rozwinęła swoją myśl.

– Nie interesuje mnie, co ma do powiedzenia. Jeśli ktoś pełni w państwie taką funkcję, ma możliwość, żeby zrobić wiele dobrych rzeczy i nie wykorzystuje tej sytuacji, żeby zajmować się istotnymi sprawami kobiet, dzieci, rodzin, tylko prezentuje się w pięknych sukniach na dożynkach (…), to nie interesuje mnie, co ma do powiedzenia – powiedziała Wellman.

To nie pierwszy raz, gdy dziennikarka krytykuje Dudę. Dorota Wellman już w ubiegłym roku mówiła, że pierwsza dama nie udźwignęła swojej roli. – Nie chcę, żeby to był ktoś, bierny, ani ktoś, kto jest tylko modelem do noszenia ubrań albo jeździ po całym świecie w darmowych biurach podróży za nasze pieniądze, tylko ktoś, kto naprawdę wie, że nie stoi obok męża i nie jest żoną przy mężu, tylko jest głosem pierwszej damy – mówiła.

Źródło: kobieta.wp.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie