Po godzinach

Donald Tusk zaskakuje zdjęciem i udziela niezwykłej rady. “Świat byłby lepszy”

Donald Tusk może pochwalić się normalnym życiem, czego nie można powiedzieć o każdym polityku. Teraz opublikował w sieci zdjęcie z wnukami. Były premier podzielił się też radą, którą powinni zainteresować się inni politycy.

Tusk z wnukami

Donald Tusk udostępnił zdjęcie na Instagramie. Pozuje na nim u boku wnuków. Dzieci leżą na podłodze i oglądają bajkę w telewizji.

Niedziela bez Kubusia Puchatka, Prosiaczka i przyjaciół? Niemożliwe. Chociaż – jak widać – nie wszyscy są zainteresowani. Swoją drogą, gdyby wszyscy politycy raz w tygodniu odwiedzali stumilowy las i jego mieszkańców, świat byłby pewnie o wiele lepszy

– napisał Tusk.


Internauci byli zachwyceni, tym co zobaczyli i przeczytali.

Powiew normalności w polityce i w życiu

Niedziela z Donaldem (w kontekście bajek Disneya) też nabiera nowego znaczenia

Super spędzany czas z rodziną. Wnuki to sama radość, panie premierze

– to tylko parę komentarzy pod zdjęciem.

Normalny gość

Nie od dziś wiadomo, że Donald Tusk lubi skracać dystans z wyborcami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Do tego lubi podkreślać, że jest normalnym Polakiem. Czy taki wizerunek pomoże mu zyskać wyborców i odbić stery władzy, które dziś należą do PiS.

Warto zauważyć, że politycy PO ruszyli w objazd po Polsce. W przeciwieństwie do spotkań z Jarosławem Kaczyńskim, na wydarzenia z Tuskiem w roli głównej mogą przyjść niemal wszyscy. To lepsza strategia niż odgradzanie się od wyborców kordonem ochrony.

Źródło: Instagram

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Tagi
Jacek Walewski

Dziennikarz. Na stałe współpracuje z portalami Crowd Media, Comparic i Bitcoin.pl. Jego artykuły publikują też Polsat News i Interia. W latach 2017 - 2018 asystent społeczny posłanki Mirosławy Nykiel, wiceprzewodniczącej Komisji ds. Gospodarki.

Media Tygodnia
Ładowanie