Po godzinach

Donald Tusk się nie zatrzymuje. Zobaczcie, co dzisiaj zrobił o 6.00 rano

Donald Tusk powrócił do polskiej polityki i już od pierwszych dni promuje… zdrowy styl życia. Nowy-stary lider PO pokazał dziś, jak zaczyna dzień. Od biegania.

Tusk biega

Tusk zapowiedział już też objazd Polski specjalnym autobusem. Inicjatywa startuje 5 lipca, a pierwszym województwem, do którego zawita p.o. przewodniczącego PO, ma być zachodniopomorskie.

Dziś też były premier pokazał, jak należy zaczynać dzień. Na koncie Platformy Obywatelskiej opublikowano zdjęcia Tuska z porannego biegania w Łazienkach w Warszawie.

Niedziela, Łazienki, siódma rano. Przewodniczący Donald Tusk już na starcie narzuca szybkie tempo

– dodano w poście.

https://twitter.com/Platforma_org/status/1411569201832202242?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1411569201832202242%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.wprost.pl%2Fpolityka%2F10463745%2Fpowrot-donalda-tuska-po-juz-gra-bylym-premierem-jest-sesja-z-biegania.html

Zmiany w PO

O powrocie Donalda Tuska do polskiej polityki mówiło się od dawna. Były premier miał już nawet walczyć o prezydenturę, ale wycofał się z tego pomysłu. Ponoć po analizie badań opinii publicznej.

Teraz jednak wrócił i to na 100 proc. By jednak mógł pełnić funkcję p.o. przewodniczącego PO, trzeba było dokonać paru zmian we władzach partii. I tak ze stanowiska szefa ugrupowania ustąpił Borys Budka. Z funkcji wiceprzewodniczących ustąpili też Bartosz Arłukowicz i Ewa Kopacz. Budka z Tuskiem zostali wtedy nowymi wiceprzewodniczącymi, ale ten drugi – z racji wieku – został p.o. przewodniczącego.

Aktualny skład Zarządu Krajowego PO, przedstawia się następująco:

Donald Tusk, wiceprzewodniczący, p.o. przewodniczącego,
Borys Budka, wiceprzewodniczący,
Tomasz Siemoniak, wiceprzewodniczący,
Rafał Trzaskowski, wiceprzewodniczący.

Źródło: Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Jacek Walewski

Dziennikarz. Na stałe współpracuje z portalami Crowd Media, Comparic i Bitcoin.pl. Jego artykuły publikują też Polsat News i Interia. W latach 2017 - 2018 asystent społeczny posłanki Mirosławy Nykiel, wiceprzewodniczącej Komisji ds. Gospodarki.

Media Tygodnia
Ładowanie