Po godzinach

Donald Tusk się nie zatrzymuje. Zobaczcie, co dzisiaj zrobił o 6.00 rano

Donald Tusk powrócił do polskiej polityki i już od pierwszych dni promuje… zdrowy styl życia. Nowy-stary lider PO pokazał dziś, jak zaczyna dzień. Od biegania.

Tusk biega

Tusk zapowiedział już też objazd Polski specjalnym autobusem. Inicjatywa startuje 5 lipca, a pierwszym województwem, do którego zawita p.o. przewodniczącego PO, ma być zachodniopomorskie.

Dziś też były premier pokazał, jak należy zaczynać dzień. Na koncie Platformy Obywatelskiej opublikowano zdjęcia Tuska z porannego biegania w Łazienkach w Warszawie.

Niedziela, Łazienki, siódma rano. Przewodniczący Donald Tusk już na starcie narzuca szybkie tempo

– dodano w poście.

https://twitter.com/Platforma_org/status/1411569201832202242?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1411569201832202242%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.wprost.pl%2Fpolityka%2F10463745%2Fpowrot-donalda-tuska-po-juz-gra-bylym-premierem-jest-sesja-z-biegania.html

Zmiany w PO

O powrocie Donalda Tuska do polskiej polityki mówiło się od dawna. Były premier miał już nawet walczyć o prezydenturę, ale wycofał się z tego pomysłu. Ponoć po analizie badań opinii publicznej.

Teraz jednak wrócił i to na 100 proc. By jednak mógł pełnić funkcję p.o. przewodniczącego PO, trzeba było dokonać paru zmian we władzach partii. I tak ze stanowiska szefa ugrupowania ustąpił Borys Budka. Z funkcji wiceprzewodniczących ustąpili też Bartosz Arłukowicz i Ewa Kopacz. Budka z Tuskiem zostali wtedy nowymi wiceprzewodniczącymi, ale ten drugi – z racji wieku – został p.o. przewodniczącego.

Aktualny skład Zarządu Krajowego PO, przedstawia się następująco:

Donald Tusk, wiceprzewodniczący, p.o. przewodniczącego,
Borys Budka, wiceprzewodniczący,
Tomasz Siemoniak, wiceprzewodniczący,
Rafał Trzaskowski, wiceprzewodniczący.

Źródło: Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie