Polityka i Społeczeństwo

Donald Tusk rusza w Polskę. Cel: odwiedzić wszystkie regiony kraju

Shutterstock

Wakacyjna trasa Donalda Tuska będzie kontynuowana dziś w województwie warmińsko-mazurskim, a równolegle ze spotkaniami przewodniczącego Platformy Obywatelskiej w Gołdapi czy Olecku, parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej będą spotykać się z ludźmi w innych miejscowościach regionu.

Platforma w trasie nie od dziś – akcja „Kierunek Przyszłość” wystartowała kilka tygodni temu

W lipcu były premier Donald Tusk odwiedził województwa: pomorskie, zachodniopomorskie i kujawsko-pomorskie. Po dzisiejszych spotkaniach na Warmii i Mazurach, w kolejnych dniach były szef Rady Europejskiej spotka się z mieszkańcami Podlasia, Lubelszczyzny i Świętokrzyskiego, a całą akcję zwieńczą spotkania na Mazowszu zaplanowane na 23 sierpnia.

Donald Tusk kontynuuje działania Grzegorza Schetyny i Borysa Budki

Nowy lider Platformy Obywatelskiej dobrze wie, że spotkania z wyborcami w terenie są solą polityki, gdy jest się sejmową opozycją. Często w terenie można osiągnąć więcej niż w Sejmie zdominowanym przez PiS i stopniowo zamienianym w instytucję fasadową. Parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej regularny objazd naszego kraju rozpoczęli w marcu 2016 r., a więc jeszcze za kadencji przewodniczącego Grzegorza Schetyny, w ramach stworzonych przez siebie spotkań Klubów Obywatelskich.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie