Po godzinach

Dlaczego żony polityków PiS “boją się wyjść z cienia”? Marianna Schreiber powraca z długim, emocjonalnym wpisem

screen/ TVN

Marianna Schreiber nie zaprzestaje aktywności w mediach społecznościowych. Tym razem podzieliła się swoją refleksją na temat tego, dlaczego żony polityków PiS obawiają się „wyjść z cienia”.

Marianna Schreiber, żona PiS-owskiego ministra Łukasza Schreibera, zyskała popularność po swoim niespodziewanym występie w programie „Top Model”. Nie zawojowała show, ale od tamtej pory nie znika z mediów społecznościowych. W swoich postach dobitnie podkreśla, że ma zupełnie inne poglądy polityczne, niż mąż. Publikowała zdjęcia z antyrządowych protestów, w których brała udział, chwaliła Rafała Trzaskowskiego czy krytykowała decyzję o przyjęciu Lex TVN.

Tym razem w mediach społecznościowych pani ministrowej pojawił się długi, emocjonalny wpis na temat tego, dlaczego żony polityków PiS „boją się wyjść z cienia”. Schreiber zastanawia się nad kilkoma powodami – to uzależnienie ekonomiczne, obawa przed reakcją rodziny czy znajomych, poświęcenie dla męża…

(…) przecież twój mąż jest najlepszym człowiekiem na świecie (w co nie wątpisz), a ty „byciem sobą” go niszczysz (poza tym i tak on jest ważniejszy od ciebie, bo choćbyś miała „tytuły naukowe”… ty i tak będziesz na straconej pozycji, a poza tym, „co to za matka, która ma krztę czasu dla siebie”?) – zastanawia się ministrowa i zauważa, że po takim ujawnieniu się trzeba liczyć się z hejtem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marianna Schreiber (@marysiaschreiber)


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie