Po godzinach

Dla Kaczyńskiego, dla Dudy, dla Mejzy, a i dla Kurskiego coś się znajdzie. Sprawdźcie, jakie prezenty mamy dla ludzi PiS

Święta, święta święta! A jeżeli święta to i prezenty! Mamy cały wór podarunków dla polityków PiS i ich sprzymierzeńców. Spokojnie drogi Andrzejku, Mateuszku, Jareczku i Beatko – dla każdego starczy! Zupełnie jak posadek w spółkach dla najbliższych.

Andrzej Duda. Długopis już ma, słownik do języka angielskiego też…A zatem dla pana prezydenta talerz do odbioru telewizji satelitarnej. Żeby w razie czego wiedział, co się dzieje na świecie, jak w Polsce zostaną tylko dwa, no góra trzy kanały TV.

Mateusz Morawiecki. Kłamczuch! No, taka gra planszowa. Fajna rozrywka na długie, zimowe wieczory. – Nie daj się przyłapać na kłamstwie, bo wtedy musisz nałożyć okulary z noskiem na swój nosek – tak producent opisuje planszówkę. Premierze, dobrej zabawy!

Michał Dworczyk. Kartki pocztowe, koperty, znaczki, dorzucimy nawet długopisy. Byle tej skrzynki e-mail nie używać, nic z tego dobrego nie wynika!

Beata Szydło. Trąbka. Do trąbienia! W razie czego.

Łukasz Mejza. Płyta DVD leci do byłego już wiceministra. Na urlopie powinien znaleźć chwilę. Po wnikliwych obserwacjach różnych ostatnich wydarzeń zdecydowaliśmy się na “Znachora” w reżyserii Jerzego Hoffmana.

Jacek Kurski. – Dla prezesa Telewizji Polskiej mamy dekoder z dostępem do Biełaruś-1 – głównego państwowego kanału telewizyjnego Białorusi. Panie Jacku, zawsze można to robić lepiej! – tak pisaliśmy w ubiegłym roku. Szczerze? Chyba już nie można. Więc niech będzie dobra rockowa składanka, żeby prezes TVP wiedział, że na Zenku świat się nie kończy.

Paweł Kukiz. Nie no, bez przesady.

Janusz Kowalski. Prawdopodobniej poseł Kowalski słysząc, że mamy dla niego “bombowy prezent” zacząłby uciekać albo zadzwonił po saperów. Dlatego słownik frazeologiczny będzie idealnym podarunkiem.

Przemysław Czarnek. Dla ministra edukacji mamy zestaw książek naukowych. Radzimy zacząć np. od historii polski i biologii. Na pozostałe działy przyjdzie czas!

Jarosław Kaczyński. Ma wszystko – media, wojsko, służby, sądy i wyznawców.  Prezesowi PiS brakuje już chyba tylko gwiazdki z nieba. Wesołych świąt.

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie