Polityka i Społeczeństwo

Czy Szydło przybędzie z odsieczą Dudzie? Nowe informacje na temat wielkiego powrotu byłej premier

Duda i Szydło łączą siły w walce przeciwko...
fot. flickr/ KPRM
Niedawno pisaliśmy o spotkaniu Beaty Szydło z prezydentem Dudą, podczas którego miała mu się min. skarżyć  na swój brukselski los. Czuje się samotna i nikomu niepotrzebna. I marzy o powrocie do wielkiej polityki.

Zaczęto więc szeroko spekulować, że może objąć funkcję szefa sztabu prezydenta i pomóc mu utrzymać się w Pałacu Prezydenckim. W końcu już kiedyś ten wspaniały duet dokonał niemożliwego i teraz, biorąc pod uwagę utrzymującą się wciąż wysoką popularność byłej premier, takie rozwiązanie miałoby sens.

Okazuje się jednak, jak donosi wp.pl, że prawdopodobnie nic z tych ambitnych planów nie wyjdzie. Podobno jednak ma aktywnie uczestniczyć w kampanii prezydenckiej.

Skąd takie informacje?

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że pojawiające się plotki o rzekomym szefowaniu sztabowi podczas kampanii mogą stanowić element wewnętrznej gry w PiS.  Sama europoseł starała się tonować te plotki:

Szydło, jako bardzo popularny polityk, ma wielu wrogów w Zjednoczonej Prawicy i nie od dziś wiadomo, że nasilają się w koalicji walki frakcyjne. Zbyt wielu ważnym politykom zależy na marginalizacji byłej premier.

Podobno przymiarki do kształtowania sztabu trawją i zapewne niedługo przekonamy się, kto stanie na jego czele, zwłaszca że dla PiS wybory prezydenckie to być albo nie byc.

Źródło: wp.pl

POLUB NAS NA FACEBOOKU

[wpdevart_like_box profile_id=”539688926228188″ connections=”show” width=”600″ height=”220″ header=”big” cover_photo=”show” locale=”pl_PL”]

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie