Po godzinach

Czy Przemysław Czarnek sugeruje, że Beata Mazurek popija pisząc wieczorem tweety? Wojna minister vs. europosłanka wchodzi na szokujący poziom!

Przemysław Czarnek był w poniedziałkowy poranek gościem radia RMF FM. Minister edukacji w rozmowie z Robertem Mazurkiem nie gryzł się w język, komentując głośny wpis w mediach społecznościowych Beaty Mazurek dotyczący małopolskiej kurator oświaty.

Barbara Nowak, małopolska kurator oświaty wywołała w ubiegłym tygodniu burzę po nazwaniu szczepień “eksperymentem” na antenie Radia Zet. – Absolutnie nie zgadzam się z pomysłem na to, żeby kogokolwiek do czegokolwiek przymuszać – mówiła o ewentualnym obowiązku szczepień dla nauczycieli. Twierdziła też, że „nie są do końca znane konsekwencje tego eksperymentu”.

Te słowa wywołały burzę nawet wśród rządzących. Potępiam takie oznaki braku rozumu i apeluję, żeby mieć pewnego rodzaju wstrzemięźliwość. Jeżeli ktoś chce się popisać, zaistnieć medialnie, to powinien zdawać sobie sprawę, że bierze na siebie ogromną odpowiedzialność – komentował minister zdrowia, Adam Niedzielski.

Jednak najgłośniejszym echem odbiły się słowa Beaty Mazurek, która postanowiła “wywołać do tablicy” Przemysława Czarnka. – Ambasador RP w Czechach zostanie odwołany bo „nie ma zgody na skrajnie nieodpowiedzialne wypowiedzi”. Czy i jaka będzie decyzja wz. Z tą wypowiedzią [kurator Nowak – red.] Panie Czarnek? A może są równi i równiejsi? – pytała, jednak minister nie odpowiadał. – Hej, Czarnek, ty głuchy jesteś? Nie trzymaj nas w nieustannej niepewności tylko miej odwagę udzielić odpowiedzi? – wypaliła w końcu, wyraźnie poirytowana.

Odpowiedź ze strony ministra edukacji nadeszła w poniedziałek, za pośrednictwem radia RMF FM.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie