Po godzinach

Czy Marianna Schreiber zagłosowałaby na PiS? Kaczyński może poczuć niedosyt

screen/ YT/ TVN Fashion

Marianna Schreiber szturmem wdarła się na czołówki portali i zaczyna coraz więcej mówić o polityce. Czy zagłosowałby na Prawo i Sprawiedliwość?

Żona prominentnego polityka Prawa i Sprawiedliwości szturmem wdarła się na czołówki portali. Marianna Schreiber nie ukrywała, że jej występ w “Top Model” może być problemem politycznym dla Łukasza Schreibera, bo kłóci się to z całą prezentowaną przez Prawo i Sprawiedliwość linią ideologiczną. Na razie minister nie skomentował udziału w programie i coraz większej popularności małżonki.

Wiadomo że w przypadku żony ważnego polityka partii władzy nie da się uciec od pytań o politykę i takie padły w wywiadzie Marianny Schreiber, jakiego udzieliła Radiu Zet. Zapytana, czy gdyby dziś odbyły się wybory parlamentarne, to zagłosowałaby na Prawo i Sprawiedliwość, ma z tym wyraźny problem.

– To jest bardzo trudne pytanie. Gdy ma się takie rozdarte serce, ciężko jest wybrać, czasem wybiera się mniejsze zło. Uważam, że obowiązkiem każdego obywatela jest oddanie głosu w wyborach, bo później te osoby, partie tworzą coś dla nas. Powinniśmy głosować, idąc za głosem serca. Naprawdę ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie – mówi żona Łukasza Schreibera.

Opisuje sytuację, gdy nie mogła dojechać na wybory z powodów rodzinnych i nie oddała głosu. Jak mówi, w głębi duszy się cieszyła, że nie musi wybierać. Marianna Schreiber podkreśla, że na pewno oddałaby głos na swojego męża, ale daje do zrozumienia że na partię niekoniecznie.

– Widzę, że on robi wszystko, aby ludziom pomóc, by być jednocześnie tu w Warszawie i w Bydgoszczy, z każdym się spotkać, wszystko zorganizować. Myślę że pod tym względem mój mąż wypełnia swoje obowiązki na milion procent – powiedziała w rozmowie z Radiem Zet.

Źródło: Radio Zet

 

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie