Po godzinach

Czy Marianna Schreiber zagłosowałaby na PiS? Kaczyński może poczuć niedosyt

screen/ YT/ TVN Fashion

Marianna Schreiber szturmem wdarła się na czołówki portali i zaczyna coraz więcej mówić o polityce. Czy zagłosowałby na Prawo i Sprawiedliwość?

Żona prominentnego polityka Prawa i Sprawiedliwości szturmem wdarła się na czołówki portali. Marianna Schreiber nie ukrywała, że jej występ w “Top Model” może być problemem politycznym dla Łukasza Schreibera, bo kłóci się to z całą prezentowaną przez Prawo i Sprawiedliwość linią ideologiczną. Na razie minister nie skomentował udziału w programie i coraz większej popularności małżonki.

Wiadomo że w przypadku żony ważnego polityka partii władzy nie da się uciec od pytań o politykę i takie padły w wywiadzie Marianny Schreiber, jakiego udzieliła Radiu Zet. Zapytana, czy gdyby dziś odbyły się wybory parlamentarne, to zagłosowałaby na Prawo i Sprawiedliwość, ma z tym wyraźny problem.

– To jest bardzo trudne pytanie. Gdy ma się takie rozdarte serce, ciężko jest wybrać, czasem wybiera się mniejsze zło. Uważam, że obowiązkiem każdego obywatela jest oddanie głosu w wyborach, bo później te osoby, partie tworzą coś dla nas. Powinniśmy głosować, idąc za głosem serca. Naprawdę ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie – mówi żona Łukasza Schreibera.

Opisuje sytuację, gdy nie mogła dojechać na wybory z powodów rodzinnych i nie oddała głosu. Jak mówi, w głębi duszy się cieszyła, że nie musi wybierać. Marianna Schreiber podkreśla, że na pewno oddałaby głos na swojego męża, ale daje do zrozumienia że na partię niekoniecznie.

– Widzę, że on robi wszystko, aby ludziom pomóc, by być jednocześnie tu w Warszawie i w Bydgoszczy, z każdym się spotkać, wszystko zorganizować. Myślę że pod tym względem mój mąż wypełnia swoje obowiązki na milion procent – powiedziała w rozmowie z Radiem Zet.

Źródło: Radio Zet

 

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Bartosz Wiciński

Najstarsi górale nie pamiętają od kiedy zaprząta sobie głowę polityką. Kronikarze podają datę pokrywającą się z aferą Rywina, ale wciąż trwa o to spór. Od dziecka lubił zapach porannych gazet w domu i tak mu zostało do dzisiaj. Interesuje się geografią i nie smakują mu karpie.

Media Tygodnia
Ładowanie