Polityka i Społeczeństwo

Czego obawia się Antoni Macierewicz? Polityk zdradził, jakie zagrożenia czyhają na Polskę

Macierewicz

Antonii Macierewicz gościł dziś w „Sygnałach dnia”. Na antenie Polskiego Radia zdradził, co jest obecnie zagrożeniem dla Polski.

Tematem rozmowy z byłym szefem MON były ostatnie zawirowania w obozie Zjednoczonej Prawicy. Macierewicz nie ukrywał, że kryzys koalicyjny miał miejsce, ale stwierdził, że Zjednoczona Prawica ma już go za sobą.

Ta sprawa nie wymaga już daleko idących rozmów i dyskusji. Ostateczny kształt rządu musi być jeszcze jednak doprecyzowany – powiedział polityk.

Macierewicz zdradził też, co jest obecnie największym zagrożeniem dla Polski. Były szef MON straszył słuchaczy „ofensywą neomarksizmu”.

Mamy przed sobą 3 lata olbrzymich wyzwań gospodarczych, politycznych, ale i ideowych, bo ofensywa neomarksizmu jest naprawdę wielkim zagrożeniem dla naszego życia społecznego i duchowego. Musimy jednoznacznie się temu przeciwstawiać – powiedział były szef MON.

Inne wyzwanie to przeciwstawienie się imperializmowi rosyjskiemu.

Imperializm rosyjski jest ciągle najważniejszym wyzwaniem, które stoi przed Polską. Zwiększenie naszej odporności na to jest bardzo ważne – stwierdził Antoni Macierewicz.


Źródło: Polskie Radio

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie