Po godzinach

Czas na prawdziwą wolność słowa w internecie! Wkrótce ruszy kolejny prawicowy serwis społecznościowy

To może być początek rewolucji na rynku mediów społecznościowych. Tomasz Sakiewicz poinformował, że Kluby „Gazety Polskiej” powołały nowy serwis. Pewne jest jedno – Albicla będzie strefą wolności słowa, nie to co ten zły Facebook czy Twitter.

Albicla.com – tak nazywać będzie się nowy serwis społecznościowy. Ta nietypowa nazwa pochodzi z łacińskiego „Albus Aquila”, czyli „orzeł biały”. Robi się więc bardzo patriotycznie. Czy Alibicla faktycznie będzie miejscem otwartym, wolnym od cenzury? Przekonamy się już 20 stycznia.

Już od 20 stycznia! Nasza odpowiedź na cenzurę w sieci! Powstaje nowy polski Flaga Polski serwis społecznościowy! Zapraszamy do rejestracji od najbliższej środy! – zapraszał na Twitterze Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej”.

Albicla to odpowiedź środowisk prawicowych na brak wolności słowa, jaki rzekomo występuje na najpopularniejszych serwisach społecznościowych – Facebooku czy Twitterze. Przypomnijmy – giganci mediów społecznościowych zablokowali konta Donalda Trumpa, idola polskiej prawicy. Jak wylicza Niezależna.pl, „między majem 2018 r. a październikiem 2020 r. prezydent USA Donald Trump został aż 65 razy ocenzurowany przez Twittera (Joe Biden ani razu)”.

Tomasz Sakiewicz poinformował, że w odpowiedzi na szerzącą się cenzurę, powołany został przez Kluby „Gazety Polskiej” nowy serwis Albicla.com.  – czytamy na portalu.

Albicla nie jest pierwszym prawicowym portalem społecznościowym, który chwali się wolnością i brakiem cenzury. Ostatnio było głośno o portalu Wolnislowianie.pl. Niestety, nie wszyscy Słowianie okazali się na portalu wolni – Krzysztof Gonciarz szybko doczekał się blokady swojego konta. Jaki start zaliczy Albicla? Przekonamy się. Czas na tolerancyjne Narodowe Media Społecznościowe!

Źródło: Niezależna.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie