Polityka i Społeczeństwo Sport

Czarnecki na długo zapamięta to powitanie. Gwizdy, gwizdy na trybunach!

screen/ YT/ Super Express

Kibice zebrani na gdańskiej Ergo Arenie byli bezlitośni dla Ryszarda Czarneckiego. Europoseł PiS i wiceprezes PZPS został wygwizdany podczas meczu reprezentacji Polski.

Polska jest współgospodarzem mistrzostw Europy w siatkówce. Nasza reprezentacja chce zrehabilitować się po nieudanych Igrzyskach Olimpijskich i sięgnąć po medal. Na razie idzie dobrze – zespół Vitala Heynena bez porażki przeszedł fazę grupową, w 1/8 pokonał 3:0 Finlandię.

Na meczu z Finami w Gdańsku pojawił się Ryszard Czarnecki. Nie ma w tym przypadku, wszak europoseł PiS pełni również funkcję wiceprezesa PZPS. Jest też jednym z kandydatów na fotel prezesa związku – wybory odbędą się już w pod koniec września, a jednym z kontrkandydatów polityka jest legenda polskiej siatkówki, Sebastian Świderski.

Gdyby prezesa PZPS mieli wybierać kibice, Czarnecki odpadłby w przedbiegach. Skąd ten wniosek? Z jednoznacznej reakcji fanów, gdy spiker poinformował, że europoseł PiS jest obecny na trybunach. Czarnecki został bezlitośnie wygwizdany. Nie jest to pierwsza taka sytuacja na tych mistrzostwach – identycznie kibice powitali polityka na Tauron Arenie w Krakowie podczas meczu Polska-Serbia (3:2). We wtorek o 20:30 Polska zagra w Gdańsku ćwierćfinał z Rosją. Trudno wyobrazić sobie, że wiceprezesa PZPS zabraknie na tak ważnym meczu. Czy historia się powtórzy?


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie