Co za scenka! Janusz Kowalski zauważył kamerę i od razu zareagował. „Proszę tu to powiedzieć, dwa słowa o…” [WIDEO]

Janusz Kowalski to prawdziwe medialne zwierzę. Gdy kredkowy poseł ujrzał kamerę, od razu postanowił odstawić scenkę przy pomocy emerytki.

Janusz, jesteś legendą

Janusz Kowalski…legenda, osobowość, inspiracja. W historii polskiego parlamentaryzmu wielu było tragikomicznych postaci, z których internauci kręcili bekę, ale kredkowy wiceminister rolnictwa jest niepowtarzalny. Najbardziej zabawne w tym wszystkim jest to, że im kredkowy poseł bardziej stara się być taki poważny i groźny, tym głośniejsze salwy śmiechu wywołuje.

Tu widzi gejów, tam widzi Tuska, w innym miejscu Niemców, a wszyscy tylko czekają – według wyobraźni posła Solidarnej Polski – na czwarty rozbiór Polski.

Już pomijając wszystkie mądrości Janusza Kowalskiego z kolorowymi kredkami promującymi LGBT, to jest on sam w sobie po prostu śmieszny. Nawet gdy tańcował na jakimś spotkaniu z wyborcami i złapał za tamburyno, to poległ, bo nawet taki instrument go przerósł. Każdy miał w klasie takiego koleżkę, którego można było podpuścić, a ten wszystko brał na serio…Mamy wrażenie, że takim gościem był, a może dalej jest – poseł Kowalski.

Dwa słowa o TVN

Wspomnieliśmy o Tusku, Niemcach i LGBT, ale to przecież nie są wszystkie fobie pana Janusza. Jest przecież jeszcze ten okropny TVN. – To między innymi i TVN-y odpowiadają w mojej ocenie za tę spiralę nienawiści w Polsce – mówił całkiem niedawno na antenie Telewizji Republika. Zresztą, każdy kto choć trochę interesuje się polityką wie doskonale, jaka jest opinia posła na temat tej stacji.

I kolejny przejaw swojej niechęci Kowalski pokazał w piątek podczas otwartego spotkania mieszkańcami Brzegu w województwie opolskim. Tym razem „wspomógł” się emerytką, która wyrażała swoją opinię o TVN-ie.

– Przecież ten TVN nie powinien w ogóle… – zaczęła swoją wypowiedź kobieta. Ale cwany Kowalski dostrzegł kamerę i natychmiast zareagował. – Proszę tu to powiedzieć. Dwa słowa o TVN-ie – powiedział i wskazał kobiecie palcem oko kamery. – TVN nie powinien w ogóle u nas w Polsce działać – mówiła zdenerwowana. – To jest po prostu…ja już nawet nie wiem… – dodała i wtedy wtrącił się Kowalski.

– TVN-ie, to jest głos Polski! Słuchajcie! – powiedział polityk Solidarnej Polski, a starsza pani kontynuowała wypowiedź, którą Kowalski podsumował słowami „wstydźcie się”. I tak bardzo to stwierdzenie mu się spodobało, że nawet je sobie zapętlił na końcu filmiku.

Źródło: Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *