Po godzinach

Co za luksus, kochanka Putina na biedę nie narzeka! Krążą nowe ploteczki o Alinie Kabajewej

Coraz głośniej o Alinie Kabajewej, zwanej „kochanką Putina”. Plotkuje się, że wybranka zbrodniarza żyje w niewyobrażalnym luksusie.

Niechciana ciąża?

Alina Kabajewa to była rosyjska gimnastyczka, mistrzyni olimpijska z Aten (2004 rok). Znana jest jednak nie ze swego medalowego dorobku, a relacji z Władimirem Putinem. Pierwsze spekulacje na temat jej związku z kremlowskim zbrodniarzem pojawiły się już w 2008 roku. W 2013 opozycjonista Aleksiej Nawalny przekażą, że Putin i Kabajewa wzięli potajemnie ślub. Według doniesień, była gimnastyczka urodziła zbrodniarzowi aż czworo dzieci, choć inne źródła mówią o dwóch synach. W ostatnich miesiącach pojawiły się plotki o ciąży Kabajewej. Ponoć Putin nawet nie udawał zadowolenia z tej sytuacji…

Putin dowiedział się, że jego kochanka znów jest w ciąży i wygląda na to, że nie było to zaplanowane. Już informowaliśmy, że wczoraj prezydent Rosji według naocznych świadków wyglądał na przygnębionego i zdystansowanego – pisano w „Daily Mail”, powołując się na rosyjski kanał informacyjny General SVR na Telegramie.

Bogactwo i ochrona

Nowe sensacje na temat Kabajewej opublikował „Daily Star”. Według tych doniesień „nieoficjalna pierwsza dama” Rosji pławi się w niewyobrażalnym luksusie. Ponoć ma do dyspozycji kolekcję luksusowych Maybachów, a jej zarobki w roli szefowej rosyjskiej grupy medialnej to równowartość 8 mln funtów rocznie. Kabajewa otrzymała też ścisłą ochronę. Kochankę Putina widziano, gdy w otoczeniu ochroniarzy uzbrojonych w karabiny maszynowe udała się do moskiewskiej kawiarni.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie