Polityka i Społeczeństwo Wybory 2020

Co się stanie, gdy Trump nie będzie chciał oddać władzy? Oto możliwe scenariusze na najbliższe tygodnie

Istnieje ogromna różnica pomiędzy tym, co może zrobić prezydent Stanów Zjednoczonych, a co może zrobić jego rywal, który w naszym systemie nie ma żadnej władzy – powiedziała w rozmowie z serwisem fivethirtyeight.com Ros Brooks, profesor z Georgetown University Law School. – Donald Trump może wezwać do akcji wojsko, a Joe Biden może zwołać konferencję prasową – dodaje.

Inna sprawa, że to wszystko może być tylko kolejnym show Trumpa. Możliwe, że na bazie tego szumu chce wystartować z nowym biznesem np. platformą medialną, która będzie promowała jego wersje tego, co dzieje się w USA i na świecie. Wnioskując po jego wyniku wyborczym, może liczyć na sporą liczbę widzów.

Źródło: Twitter, Onet


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia

Sprostowanie


W artykule autorstwa Pana Adriana Matusa pt. "To musi być fake! Kurski żąda o wiele więcej publicznej kasy na swoją TVP" opublikowanym w dniu 4 marca 2021 r. na stronie https://crowdmedia.pl/to-musi-byc-fake-kurski-zada-o-wiele-wiecej-publicznej-kasy-na-swoja-tvp/ nieprawdziwa i wprowadzająca w błąd jest informacja, iż Kurski żąda o wiele więcej publicznej kasy na swoją TVP. W rzeczywistości Prezes TVP nie domaga się więcej pieniędzy dla TVP, a wskazuje, iż gdyby należne opłaty abonamentowe zostaly wniesione w całości, to publiczne media otrzymałyby z tego tytulu prawie 3,5 mld zł.

Ładowanie