Po godzinach

Chłopiec ma problem, dzielny Łukaszenka rusza z pomocą. A światowy internet pęka ze śmiechu [WIDEO]

Aleksandr Łukaszenka pokazał światu swoje dobrotliwe oblicze. Po sieci krąży nagranie, na którym białoruski dyktator… pomaga dziecku otworzyć butelkę z soczkiem.

Ach ten Aleksandr! Co prawda sfałszuje wybory, uwięzi opozycjonistów, wesprze Rosję w wojnie czy zakaże obywatelom czytać niewygodną dla reżimu książkę, ale nie przejdzie obojętnie wobec potrzebującego dziecka! Białoruski dyktator pokazał swoje dobrotliwe oblicze.

Podczas spotkania z członkami Białoruskiego Republikańskiego Związku Młodzieży Łukaszenka pomógł chłopcu otworzyć butelkę z soczkiem.

Dyktator opowiadał dzieciom o swoich młodych latach i aktywnościach w podobnych organizacjach.

Wciąż jesteście bardzo młodzi, ale można powiedzieć, że znajdujecie się w punkcie kiedy odradza się prawdziwa organizacja pionierska. Mam wrażenie, że ten rok będzie obfitował w wydarzenia dla nas, dla naszej młodzieży w Związku Młodzieży BRSM i dla Was pionierów. W nadchodzących latach czeka nas dużo pracy – mówił młodym Białorusinom.

Podczas spotkania jeden z chłopców miał problem, by otworzyć butelkę soku. Dyktator nagle przywołał go do siebie gestem dłoni. Chłopiec podszedł do siedzącego w fotelu Łukaszenki, a ten… wziął od niego butelkę i pokazał, jak ją otworzyć. Dzięki tej interwencji spragnione dziecko mogło się napić. Na sali rozległy się oklaski.

Nagranie z dobrotliwym Łukaszenka rzuca nowe światło na słynne słowa Stanisława Karczewskiego. To był 2016 rok, ówczesny marszałek Senatu wrócił z wizyty w Mińsku i bardzo pozytywnie wypowiadał się na temat Aleksandra Łukaszenki. Nazwał dyktatora „ciepłym człowiekiem”. Może po prostu Karczewski miał wtedy butelkę, której nie mógł otworzyć?

Czytaj również:

Źródło: O2

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Dominik Kwaśnik

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent stołecznego UKSW. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu. Pasjonat historii i podróży, uwielbia odkrywać i poznawać nowe miejsca – zarówno w swojej Warszawie, jak i poza nią.

Media Tygodnia
Ładowanie