Polityka i Społeczeństwo

Chcesz skorzystać z programu Mieszkanie Plus? Zostań politykiem PiS!

Paskudne, sprzyjające opozycji, media uderzały jakiś czas temu w rząd, że ten nie wywiązał się ze swoich obietnic dot. Mieszkania Plus. Okazuje się jednak, że z mieszkaniami nie jest tak źle. Tyle że trzeba spełnić pewne warunki. Jakie? Już tłumaczymy!

Mieszkanie szuka człowieka

„Fakt” zauważa, że w Polsce można znaleźć naprawdę dobre oferty lokali. Są dostępne od ręki, wygodnie i dość tanie. Należą do zasobu lokalowego Kancelarii Premiera.

Jak wszystkie dobre oferty i te rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Jednym ze szczęśliwców okazał się były minister sportu Witold Bańka, który wynajmuje od rządu fajne mieszkanie na Czerniakowie w Warszawie. Za 60 mkw. płaci – jak podaje dziennik -tylko 2500 zł miesięcznie. Tak, już opłatami.

Bańka jest w czepku urodzony, bowiem na wolnym rynku trudno znaleźć tak atrakcyjną ofertę.

Aby wynająć taki metraż w takiej cenie, to jest praktycznie niemożliwe jeśli chodzi o Mokotów. Można co prawda znaleźć perełki za 2500, ale to jest cena bez opłat – powiedziała „Faktowi” Renata Szabelak, pośrednik nieruchomości w Warszawie.

– Witold Bańka, jako prezydent Światowej Agencji Antydopingowej, jest uprawniony do odpłatnego korzystania z lokalu mieszkalnego – potwierdza Kancelaria Premiera.

PiS jako partia prospołeczna nie zostawił na pastwę losu i innych czterech ministrów. Kancelaria nie ujawnia jednak których. W każdym razie i oni korzystają z mieszkań służbowych.

Warto dodać, że władza nie myśli tylko o swoich, jak jakiś złośliwiec mógłby pomyśleć. Posłowie właśnie podwyższyli sobie ryczałt na wynajem mieszkań w Warszawie. Wynosi on już 3000 zł miesięcznie. Płacą podatnicy (przypominamy: rząd ani parlament nie mają jako takich swoich pieniędzy).

Nasz rada zostać politykiem!

Jeśli więc jesteś wieczną marudą, młodą pierdołą, głosującą na partię Razem i twierdzącą, że stale ci źle, bo nie masz własnego M, mamy dla ciebie radę. Weź się w garść, zapisz do PiS-u i zostań ministrem albo chociaż posłem. Twoje lokalowe problemy znikną, jak ręką odjął!

Źródło: Fakt

POLUB NAS NA FACEBOOKU

[wpdevart_like_box profile_id=”539688926228188″ connections=”show” width=”600″ height=”220″ header=”big” cover_photo=”show” locale=”pl_PL”]

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie