Po godzinach

Chcesz być zagorzałym wyborcą prawicy? Bez tych skarpetek ani rusz

W polskim internecie coraz częściej możemy zaobserwować podział na lewactwo i prawactwo. Zgodnie z obiegową opinią lewacy jedzą humus, poruszają się głównie rowerami, głosują na totalną opozycję, chodzą na pasku Berlina i Brukseli, plują na własny kraj. W oczach prawej strony sceny politycznej są generalnie najgorszym, co mogło nasz kraj spotkać.

Skoro lewactwo jest takie złe, to może warto się zastanowić nad tym, jakie kryteria trzeba spełnić, by dostąpić zaszczytu zaliczania się do grona prawych, czyli prawactwa. Okazuje się, że jeden z bardziej poczytnych nieprawicowych użytkowników Twittera ma na to swoją teorię. Żeby przejść na prawą stronę mocy należy zainwestować w tak zwany pakiet startowy:

  • karnet na siłkę,
  • ogolić się na łyso,
  • przywdziać bluzę patriotyczną, najlepiej z kapturem;

Nieodzowne będą także gacie z husarią no i oczywiście tatuaż z symbolem powstania warszawskiego. Brak znajomości podstawy poprawnej polszczyzny również mile widziany.

Okazuje się jednak, że w powyższym pakiecie startowym brakuje jednej podstawowej rzeczy, bez której nie idzie stać się prawdziwym patriotą, prawakiem z prawdziwego zdarzenia. Chodzi o specjalne skarpetki, które uzupełnią ubiór naszego patrioty:

Po skompletowaniu całego ubioru oraz po wprowadzeniu niezbędnych zmian zarówno w wyglądzie, jak i w nawykach, nic już nie stoi na przeszkodzie, by zostać prawdziwym patriotą, a nie jakąś tam lewacką ciotą…

fot. Shutterstock

 POLUB NAS NA FACEBOOKU

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie