Po godzinach

Były poseł PO miażdży Rydzyka. Ten film o interesach duchownego podbija sieć [WIDEO]

Flickr.com/Archidiecezja Krakowska

Video byłego posła PO stało się hitem sieci. W nieco ponad minutę obnażył on absurdy biznesów o. Tadeusza Rydzyka.

Stasiński mówi jak jest

Michał Stasiński to były poseł Nowoczesnej i PO. Teraz ponownie wraca na czołówki gazet. Wszystko dzięki jego filmikowi o Rydzyku z… 2019 roku.

“Ludzie przesyłają go sobie na WhatsAppie, piszą do mnie i dzwonią znajomi i zupełnie obcy: ‘Super ten twój film o Rydzyku!!!’. No cóż, prawda się zawsze dobrze sprzedaje” – pisał już we wrześniu 2019 r. Wtedy film miał 1 mln wyświetleń. Teraz zyskuje nową młodość.

Opowiem państwu, jak zrobić biznes życia. Po pierwsze wykopać dziurę i znaleźć w tej dziurze zimną wodę. Po drugie znaleźć pieniądze, aby tę zimną wodę podgrzewać. I po trzecie: sprzedawać tę podgrzaną, ciepłą wodę i na tym zarabiać. W Polsce jest tylko jeden biznesmen, który wpadł na tak szatański plan. Nazywa się Tadeusz Rydzyk – opowiada w video polityk.

Nagranie jest bardzo krótkie – trwa zalewie półtorej minuty. W dalszej części Stasiński tłumaczy, że woda na terenie Rydzyka ma 64 st. C., a musi mieć 130 st., aby przekazać ją do sieci miejskiej.

By ją podgrzać wybudowano kotłownię, ale ponoć emitowała tyle trującego CO2, jakby w godzinę przejechało w tym miejscu 45 tys. samochodów.

– Ludzie zaczepiali mnie później na ulicy i pytali o to. Okazuje się, że wielu ludzi czyta, ale jeśli chodzi o czyste fakty, to dopiero coś takiego otwiera im oczy. Pokazuje przykład tego absurdu. Myślę, że jest to kropla drążąca skałę. Teraz z okazji 29. urodzin Radia Maryja znowu umieściłem na Twitterze ten filmik i znowu cieszy się on niezwykłą popularnością – mówił Stasiński w rozmowie z NaTemat.

https://twitter.com/anita_fogler/status/1176117624213819393?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1176117624213819393%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fgwiazdy.wp.pl%2Fw-poltorej-minuty-zmiazdzyl-biznes-rydzyka-wideo-hitem-sieci-6583781248096960a

Wszyscy mówią o Rydzyku

Temat Rydzyka powrócił do mediów głównego nurtu przez niego samego. Tym razem nie chodzi jednak o jego interesy i kontakty z PiS, ale sobotnie wystąpienie, w którym niejako bronił duchownego, który “miał pokusy”.

Źródło: Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie