Pandemia Po godzinach

Byliście ostatnio w galerii handlowej bez maseczki? To lepiej nie czytajcie tego wpisu Macieja Orłosia

Instagram/Maciej Orłoś

Maciej Orłoś poszedł do centrum handlowego w Warszawie. “Zachowania głupie i skrajnie nieodpowiedzialne, wszyscy na tym tracimy” – skomentował na Twitterze to, co zobaczył.

Orłoś wściekły

Chyba już dawno przyzwyczailiśmy się do życia z restrykcjami. A dokładniej: do ich obchodzenia. Brak przestrzegania zasad walki z pandemią zauważył teraz dziennikarz Maciej Orłoś, który wybrał się na zakupy do Arkadii. Swoje oburzenie wyraził postem na Twitterze.

Byłem w galerii handlowej Arkadia w Warszawie. K***a m*ć! Mniej więcej połowa klientów oraz pracowników sklepów z odsłoniętymi nosami, plus ludzie z maseczkami na brodzie, plus ci w ogóle bez maseczek. Zachowania głupie i skrajnie nieodpowiedzialne, wszyscy na tym tracimy – napisał oburzony dziennikarz.

Jego post wywołał skrajne reakcje. Niektórzy popierali to, co napisał, ale znaleźli się i tacy, którzy wytknęli mu hipokryzję. Witold Tumanowicz z Konfederacji zauważył, że dziennikarz także pojawia się na spotkaniach z fanami bez maseczki.

 

https://twitter.com/WTumanowicz/status/1484482559891357699

Jak widać, wszyscy powinniśmy się stale pilnować. Dotyczy to zwłaszcza osób publicznych, które są przykładem dla innych.

Przypomnijmy jeszcze, że obecnie sklepy budowlane, meblowe, galerie handlowe są otwarte, ale w reżimie sanitarnym. Obowiązuje w nich limit osób – maks. 1 os. na 15 m2. Klienci oraz pracownicy powinni nosić maseczki ochronne i regularnie dezynfekować dłonie.

Czytaj także:

Źródło: Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie