Po godzinach

“Brzydka twarz, brzydkie wnętrze”. O kim tak napisała Krysia Pawłowicz?

Fot. Adam Stepien / Agencja Gazeta

Nowy utwór znanego rapera Maty wywołuje skrajne emocje. Niektórzy twierdzą, że to głos młodego pokolenia. Inni krytykują muzyka za dość wulgarny przekaz. Wśród tych drugich jest częściowo Krystyna Pawłowicz. Piszemy “częściowo”, bowiem byłej posłance nie podoba się… twarz muzyka, a nie jego twórczość.

Brzydka twarz Maty

Młody raper nie przebiera w słowach. W “Patoreakcji” ostro atakuje TVP i Jacka Kurskiego.

“J*bać Telewizję Polską, Jacek Kurski – ch*j ci w dziąsło. Przestań mi k*rwo rodzinę prześladować”rapuje 18-latek.

Reakcja Pawłowicz na utwór okazała się… dziwna. Zamiast skrytykować słownictwo muzyka – co można byłoby uznać za jak najbardziej na miejscu – była posłanka stwierdziła, że Mata ma “brzydką twarz” i zarazem równie “brzydkie wnętrze”.

Co gorsza, niektórzy fani Pawłowicz zaczęli wypowiadać się w tym samym tonie, atakując jednak… ojca rapera, którym jest prof. Marcin Matczak, znany krytyk obecnej władzy.

Niektórzy internauci zaatakowali Pawłowicz jej własną bronią:

https://twitter.com/TypoGT/status/1377174090700648449

“Pani odradzałbym takie wyzywanie na temat brzydoty u kogoś, bo Pani Miss World na pewno nie jest”, “Młody chłopak wyraził swoją opinię w piosence, a sędzina TK go wyzywa od brzydkich?”, “Powinna się Pani wstydzić”, “Proszę spojrzeć na siebie” – pisali inni.

Patoreakcja

Klip do “Patoreakcji” ma już ponad 4 mln wyświetleń na Youtube. Zrobiło się o nim głośno zaraz po publikacji. Tekstowo to odpowiedź na reakcje TVP na poprzedni teledysk rapera, “Patointeligencję”. W swoim reportażu “Wiadomości” zauważały jednak głównie, że Mata jest synem prof. Matczaka.

W nowej piosence raper odnosi się więc do tamtej sytuacji. Rapuje:  „Przestań mi k…rwo rodzinę prześladować”. Słowa te kieruje do Kurskiego.

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie