Po godzinach

Bohaterski atak fantastycznej czwórki na biuro posła Frankowskiego. Zobaczcie, jak przebiegał ten nierówny bój [WIDEO]

Fot. Slawomir Kaminski / Agencja Gazeta

Europoseł KO Tomasz Frankowski opublikował na Twitterze intrygujące video. Mury budynku, w którym mieści się jego białostockie biuro, były świadkami niezwykłych wydarzeń, które przejdą zapewne do miejskiej mitologii.

Drużyna tablicy poselskiej

Europoseł opublikował na Twitterze bardzo intrygujące video. Akcja dzieje się w Białymstoku. Na nagraniu widać czterech mężczyzn.

Wszyscy podchodzą do budynku, w którym mieści się biuro parlamentarzysty. Nagle jeden z nich dostrzega coś, czego szukał całe życie! Swój osobisty święty Graal i tolkienowski pierścień w jednym. Pokusa, jak nie trudno się było domyślić, okazuje się zbyt wielka. Nagle próbuje ściągnąć ze ściany… tablicę z informacją, że w budynku znajduje się biuro Frankowskiego!

Zaskakująca inicjatywa naszego bohatera kończy się jednak tylko częściowym sukcesem. Siły zła były tym razem czujne! Tablica spada co prawda ze ściany, ale wraz z nią na kostce chodnikowej w swojej całej rozciągłości ląduje nasz protagonista. Nie dane było mu posiąść rzeczy, której tak pragnął!

To jednak nie koniec. Od czego są bowiem przyjaciele! Dwóch kompanów naszego “Froda” podnosi go, ale po chwili razem z nim także zmienia położenie z pionowego na poziome. Heroiczne próby powstania całej trójki kończą się ostatecznie sukcesem (choć, dodajmy, łatwo nie było i samo oglądanie owych zmagań wywołuje – ostrzegamy! – ból pośladków!). W końcu cała czwórka podąża dalej ku kolejnym, jak zakładamy, przygodom!

Panowie pozostawili tablicę opartą o ścianę. Zapewne teraz znów wisi i niczym legendarny miecz bity w skałę, czeka na swojego króla Artura.

https://twitter.com/TFrankowski21/status/1374707493809577989?s=20&fbclid=IwAR2RGoiR3UxgQ5kiZ0uI1gjP9P7uSHigWycNXhVhErjFIUScQzSa1gr0ESc

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie