Po godzinach

Będzie niezły ubaw. Ten satyryczny serial o Rydzyku musicie zobaczyć!

Powstał “serial satyro-kleryczny”, którego głównym bohaterem jest niejaki Ojciec Przewodnik. Nikt nie ma złudzeń: chodzi o o. Rydzyka.

Serial komediowy o ojcu Rydzyku

Serial jest zatytułowany “Ekler”. Stoi za nim m.in. Beata Harasimowicz, która wcześniej realizowała programy kabaretowe dla Telewizji Polskiej. W rolach głównych zobaczymy np. Olę Szwed oraz Bartka Kasprzykowskiego.

Akcja dzieje się w redakcji katolickiej telewizji ‘Wytrwamy’, a głównym bohaterem i duchowym liderem jest … dobrze domyślacie się kto. Postać Ojca Przewodnika. Pokażemy Wam nieprawdopodobne historie z życia pracowników tej redakcji, więc czy na pewno te nasze historie, będą aż tak nieprawdopodobne? “Ekler” inspirowany jest działalnością Telewizji Trwam i Radia Maryja, więc sami rozumiecie… Ojciec Tadeusz i jego życie, jest inspirującą studnią bez dna. W każdym absolutnie wymiarze. Wielu rzeczy się domyślaliście, ale czy znacie prawdę?

– napisano w poście na Facebooku.

Twórcy mają wykpić np. fałszywą skromność redemptorysty. Wiadomo, że o. Rydzyk kocha drugie samochody i luksusy. Kłoci się to z wizerunkiem, jaki powinien cechować duchownego.

Politycy PiS

Zgodnie z zapowiedziami, w serialu pojawią się też wątki dot. polityków PiS. W jednym z postów widać aktorki, które zagrają Beatę Szydło i Beatę Kempę.

Inny kadr prezentuje aktora stylizowanego na postać Łukasza Szumowskiego, byłego ministra zdrowia.

W jeszcze innym poście zaprezentowano “Zbigniewa Ziobrę”.

W kolejnym poście pokazana czarnoskórą zakonnicę, która z zachwytem rozrzuca pieniądze.

Sądząc z tego, jak kontrowersyjną postacią jest o. Rydzyk, można uznać, że serial o nim będzie sporym hitem, co najmniej na taką skalę jak “Ucho prezesa”, które pokazywało w krzywym zwierciadle kulisy działania PiS-u.

Źródło: Facebook

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie