Po godzinach Satyra polityczna

Beata Mazurek chciała zaatakować Rafała Trzaskowskiego. Ale walnęła taką gafę, że powinna zniknąć z Twittera

Fot. Flickr

Beata Mazurek wyprowadziła twitter’owy cios, który miał trafić w Rafała Trzaskowskiego i pokazać skutki awarii “Czajki”. Udostępniła film, a w nim – brzeg i śnięte ryby. Nie był to jednak brzeg Wisły…

PiS usilnie próbuje wykorzystać awarię oczyszczalni “Czajka”, by jakkolwiek przyłożyć prezydentowi Warszawy – Rafałowi Trzaskowskiemu. Na nic raporty i tłumaczenia Ratusza, który monitoruje sytuację. Awarię spowodował Trzaskowski i kropka.

Cały PiS – klapki na oczach, własna rzeczywistość i własna teoria.

– Pani rzecznik Gałecka, proszę obejrzeć razem z Trzaskowskim, bo na TVN-ie tego nie zobaczycie. Tak wygląda efekt zrzutu ścieków do Wisły. Chce pani jeszcze coś powiedzieć o ozonowaniu i czyszczeniu mechanicznym? – napisała Beata Mazurek i udostępniła film, na którym widać śnięte ryby na brzegu.

– Skoro udostępniła pani film, rozumiem, że jest pani świetnie poinformowana, gdzie dokładnie został nagrany. Codziennie badamy stan Wisły, codziennie dokumentujemy to nagraniem. Jeżeli wskaże Pani miejsce, sprawdzimy je i prześlemy Pani raport – odpisała Gałecka, ale Mazurek brnęła dalej.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie