Po godzinach

Beata Mazurek chciała dopiec Izabeli Leszczynie. Wyszło żałośnie, czego internauci nie darowali europosłance PiS

Beata Mazurek z PiS chciała wbić szpilę Izabeli Leszczynie. Ta ostatnia, posłanka Platformy Obywatelskiej, ma być ponoć forsowana przez Donalda Tuska na urząd premiera. “Niewątpliwie wyżyny intelektu” – napisała eurodeputowana Prawa i Sprawiedliwości.

Mazurek vs. Leszczyna

Zaczęło się od tego, że jeden z internautów zaapelował na Twitterze o odsunięcie Prawa i Sprawiedliwości od władzy. Tyle że poprzez “ulicę“. “Wiem, że się nie spodoba to, co powiem, ale muszę: PiS wygrał poprzednie wybory, a kolejne musi przegrać. Nie da się inaczej odsunąć ich od władzy” – odpowiedziała na post Leszczyna.

Na to wszystko zareagowała Beata Mazurek. Próbowała wbić szpilę Leszczynie porównując ją do Klaudii Jachiry i Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. “Niewątpliwie wyżyny intelektu. Leszczyna potwierdziła swoje predyspozycje na przyszłego premiera RP. Ale, konkurencję ma dużą, bo Klaudia Jachira i Małgorzata Kidawa‐Błońska są równie błyskotliwe. Trzeba przyznać, że ławkę mają długą” – odpowiedziała.

Użytkownicy Twittera odpowiedzieli europosłance, że sama nie rozumie chyba, co czyta. “Po prostu stwierdziła, że nie można Pani i jej kumpli/kumpel odsunąć od władzy siłą, lecz trzeba wygrać wybory” – odpisali internauci. “Jeśli pani chciała zabłysnąć, trzeba się było brokatem obsypać”, “Argument ad personam to żaden argument” – kpili z Mazurek kolejni.

https://twitter.com/beatamk/status/1525379253189193728?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1525379253189193728%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fnatemat.pl%2F412960mazurek-chciala-wbic-szpile-leszczynie-wyzyny-intelektualne

Leszczyna kolejną premier?

Czy faktycznie Leszczyna ma być kreowana przez Tuska na kolejną premier? W rozmowie z Polsat News najbardziej zainteresowana odpowiedziała: – Każdy polityk poważnie traktujący swoją funkcję nosi buławę w plecaku. Pewnie nie znajdzie pan polityka, który powie, że nie chciałby być premierem. Skłamałabym, gdybym powiedziała, że nigdy nie przeszło mi to przez myśl.

Dodała jednak, że to nie ona powinna zostać premierem po ewentualnym zwycięstwie opozycji w wyborach. W jej oczach naturalnym kandydatem na szefa rządu jest Tusk.

Czytaj również:

Źródło: Twitter, Polsat News

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie