Polityka i Społeczeństwo

Aż tylu Polaków nie wierzy w pandemię. Szokująca liczba [SONDAŻ]

Koronawirus
Shutterstock

Właśnie padł kolejny rekord zakażeń. Ministerstwo Zdrowia podało dzisiaj informację o 9622 nowych zakażeniach. Tymczasem spora liczba Polaków nie wierzy w pandemię.

Pandemia na całym świecie zbiera swoje żniwo, tymczasem liczba niedowiarków (albo idiotów) jest w Polsce całkiem spora. Pokazuje to najnowsze badanie przeprowadzone przez SW Research dla rp.pl.

Zapytano w nim, jak poważnym  zagrożeniem dla zdrowia publicznego jest pandemia. 36,9 proc. respondentów na tak zadane pytanie odpowiedziało, że pandemia jest bardzo poważnym zagrożeniem dla zdrowia publicznego. 37,3 proc. ankietowanych uważa pandemię za poważne zagrożenie dla zdrowia publicznego. 7,9 proc. ankietowanych jest zdania, że pandemia nie stanowi zagrożenia dla zdrowia publicznego.

10,1 proc. respondentów jest zdania, że nie doświadczamy pandemii.

7,8 proc. ankietowanych nie ma zdania w tej sprawie.

Żyją na świecie ludzie, którzy wierzą w krasnoludki i w to, że Jarosław Kaczyński był internowany, jednak nie mogę pojąć, jak w obliczu tych wszystkich wydarzeń dziejących się wokół nas, można podważać istnienie pandemii. Tym 3 milionom Polaków proponuję puknąć się w łeb. I nie interesowałoby mnie ich zdanie, gdyby nie stanowili zagrożenia dla innych.

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie