Polityka i Społeczeństwo

Awanturka w PiS-owieskiej rodzinie. “Kłócą się o pieniądze, bo tort się zmniejszył”

Screen / YouTube/ Telewizja Republika

Pieniądze od rządu płyną szerokim strumieniem do prorządowych mediów. Na tym tle wybuchła awantura w PiS-owskiej rodzinie.

Lata 20. w USA to brutalne walki o wpływy, strzelaniny, egzekucje oraz kłótnie w rodzinach mafijnych. Al Capone czy “Lucky” Luciano to nazwiska powszechnie znane i kojarzone z tamtymi czasami. Wszyscy eleganccy i w najdroższych garniturach, a pod płaszczem pistolet lub karabin maszynowy. Pieniądze i wpływy od zarania ludzkości prowadziły do krwawych rozliczeń.

Pieniądze od rządu płyną szerokim strumieniem do prorządowych mediów i organizacji powiązanych ze Zjednoczoną Prawicą. Opinia publiczna co chwilę jest wstrząsana doniesieniami o kolejnych milionach przekazywanych toruńskiemu redemptoryście. Dzielenie finansowego tortu nie spodobało się Tomaszowi Sakiewiczowi, patronowi prorządowych tytułów jak “Gazeta Polska”, “Gazeta Polska Codziennie” czy portalu Niezależna.pl

– Główny Urząd Statystyczny będzie prowadził kampanię informacyjno-promocyjną Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Opublikowano szczegóły dotyczące zamówienia na jej przeprowadzenie, w dokumentach wyszczególniono media, w których będą ukazywać się reklamy i artykuły sponsorowane. Na liście zabrakło tytułów związanych z Tomaszem Sakiewiczem – informuje branżowy Press.pl


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Bartosz Wiciński

Najstarsi górale nie pamiętają od kiedy zaprząta sobie głowę polityką. Kronikarze podają datę pokrywającą się z aferą Rywina, ale wciąż trwa o to spór. Od dziecka lubił zapach porannych gazet w domu i tak mu zostało do dzisiaj. Interesuje się geografią i nie smakują mu karpie.

Media Tygodnia
Ładowanie