Sport

Apel Roberta Lewandowskiego do kibiców: Sport jest bardzo ważny, ale ważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo

Kapitan polskiej reprezentacji za pośrednictwem mediów społecznościowych zwrócił się do kibiców i zaapelował o odpowiedzialność w związku z koronawirusem. Facebookowy wpis Lewandowskiego zyskuje ogromną popularność w sieci.

Epidemia koronawirusa znacząco wpływa na wiele aspektów naszego życia. Jednym z nich jest sport i różnego rodzaju rozgrywki i turnieje, które zostały sparaliżowane. Głos w sprawie epidemii zabrał również Robert Lewandowski. I dodajmy – jest to niewątpliwie głos rozsądku.

– Moi drodzy, przez ostatnie dni docierają do nas różne informacje, także prośby byśmy zostali w domach. Dotyczy to każdego z nas. Proszę wszystkich naszych kibiców i fanów: Szanujmy zalecenia jakie wszyscy dostajemy, bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Szczególnie o taką uwagę proszę naszych młodych kibiców. Zamknięte szkoły potraktujcie proszę jako wyraz odpowiedzialności za Wasze bezpieczeństwo i zdrowie – napisał na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Lewandowski zaapelował również do kibiców o nieprowokowanie niebezpiecznych sytuacji. – Tym razem nie gromadźmy się na razie w miejscach publicznych, w tym pod stadionami, jeśli nie jest to konieczne. Przyjdzie na to czas. Sport jest bardzo ważny, ale ważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo. Wykorzystajcie proszę najbliższy czas najlepiej i najbezpieczniej jak potraficie. W spokoju i w domach – zakończył snajper Bayernu Monachium.

Trudno dziwić się takiemu wpisowi 31-latka, szczególnie jeśli przypomni się środowe obrazki z Paryża. Przypomnijmy: PSG zamknęło stadion dla kibiców na mecz Ligi Mistrzów z Borussią Dortmund. Fani mistrza Francji uznali jednak, że ich drużynie przyda się wielotysięczny doping spod stadionu…Porażający popis głupoty.

Zdjęcie: Vlad1988/Shutterstock

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie