Polityka i Społeczeństwo

Antyszczepionkowcy nie odpuszczają. Zobaczcie, jak kontrowersyjny ksiądz zniechęca do szczepionek

Aluminium wywołujące demencję, bakteryjne i wirusowe DNA powodujące zmiany genetyczne czy nawet ludzkie komórki z abortowanych płodów. To wszystko sprawia, że rodzice powinni chronić dzieci przed szczepionkami. Przynajmniej zdaniem księdza Romana Kneblewskiego.

Niespełna miesiąc temu głośno zrobiło się o antyszczepionkowcach za sprawą Justyny Sochy, liderki ruchu. – Myślę, że wy wiecie, że mamy swoje racjonalne pomysły, racjonalne argumenty na naprawę systemu.

Mamy głos naukowców lekarzy, niekoniecznie tych, którzy służą rządowi i ich korporacjom farmaceutycznym powiedziała w marcu na opublikowanym na Facebooku nagraniu.

Wygląda na to, że w gronie jej zwolenników jest ksiądz Roman Kneblewski, który na swoje twitterowe konto wrzucił taką oto grafikę:

Od soboty wpis kontrowersyjnego księdza polubiło 350 osób i niemal 200 użytkowników portalu podało dalej…No cóż.

Ksiądz Roman Kneblewski, kapelan narodowców, choć odesłany na emeryturę, wciąż odprawia msze. Zasłynął też z antydemokratycznych poglądów, lubił wypowiadać się – m.in w telewizji Republika – mimo zakazu zwierzchników. Był również gościem prawyborów Konfederacji, które odbyły się w bydgoskim hotelu Pod Orłem. To wiele wyjaśnia.

Źródło: Twitter, zdjęcie: Yeti studio/Shutterstock

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie