Po godzinach

Anna Zalewska: “Moje sukcesy? Mogłabym wymieniać bez końca!” Internauci kpią z byłej minister [MEMY]

Anna Zalewska, była minister Edukacji Narodowej udzieliła wywiadu portalowi Interia, w którym m.in podsumowała swoją działalność jako szefowej resortu oświaty. Ta rozmowa zostanie zapamiętana na długo!

Jakieś refleksje, jakieś przemyślenia, choćby odrobina samokrytycyzmu? A skąd! Anna Zalewska w swoich oczach urasta do rangi genialnej reformatorki polskiego systemu edukacji.

Ciekawe co na to dzieci i młodzież, nauczyciele czy rodzice…

Ale ta jedna wypowiedź jest po prostu perełką. – Jeśli chodzi o moje sukcesy w MEN, to mogłabym wymieniać bez końca. Mam ogromne doświadczenie, sporo przemyśleń. Nie mam pojęcia, dlaczego nikt nie pyta mnie o zdanie powiedziała europosłanka.

NIE MAM POJĘCIA, DLACZEGO NIKT NIE PYTA MNIE O ZDANIE. Przecież to jest doskonałe! Albo Zalewska jest mistrzynią trollingu albo jest tak oderwana od rzeczywistości. Jeszcze raz: NIE MAM POJĘCIA, DLACZEGO NIKT NIE PYTA MNIE O ZDANIE. To przecież tak, jakby Marek Suski dziwił się, że nie dostał zaproszenia na zjazd Mensy albo Janusz Korwin-Mikke na wygłoszenie referatu podczas konwencji organizacji feministycznej.

Oczywiście w odniesieniu do tego wywiadu już powstały MEMy.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie