Sport

Anna i Robert Lewandowscy dają milion euro na walkę z koronawirusem! Co za gest!

Anna i Robert Lewandowscy przekazali milion euro na walkę z koronawirlsem

Anna i Robert Lewandowscy przekazali okrągły milion euro na walkę z epidemią koronawirusa i skutkami pandemii. Co tu dużo mówić – to niesamowity gest, za który Lewandowskim można tylko pięknie podziękować.

Koronawirus paraliżuje nasze życie i sieje panikę. W Polsce brakuje maseczek, gogli i odzieży ochronnej, a rząd – delikatnie mówiąc – jest dość oporny w wykonywaniu testów. Mówiąc krótko – sytuacja jest poważna i trudna. Tylko dziś stwierdzono 40 nowych przypadków zarażeń koronawirusem.

Jak poinformował portal „Sportowe Fakty”, Anna i Robert Lewandowscy postanowili z własnych środków pomóc w walce z epidemią. Rodzina przekazała milion euro na walkę z koronawirusem i jego skutkami. 

Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc, to róbmy to. Dobro wraca – mówią Anna i Robert Lewandowscy.

Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: Stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni. Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni – dodają.

Wielkie słowa uznania należą się Lewandowskim. Ale warto przypomnieć też, że w piątek Jakub Błaszczykowski przekazał wraz z Fundacją Ludzki Gest przekazał w piątek 400 tysięcy złotych na ten sam cel. Świat sportu się jednoczy. Niech to będzie drogowskazem dla nas wszystkich, bo wobec epidemii wszyscy jesteśmy równi. 

Źródło: WP SportoweFakty, zdjęcie: Marcin Kadziolka / Shutterstock.com

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Dominik Kwaśnik

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent stołecznego UKSW. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu. Pasjonat historii i podróży, uwielbia odkrywać i poznawać nowe miejsca – zarówno w swojej Warszawie, jak i poza nią.

Media Tygodnia
Ładowanie