Po godzinach

Andrzej Duda chciał błysnąć w Twitterze. Ta riposta wbiła go w ziemię

Andrzej Duda nie ma ostatnio dobrej passy. Prezydent jest w zasadzie na cenzurowanym już od samego początku swojej kadencji, kiedy to dał się poznać jako bezwolny wykonawca woli Jarosława Kaczyńskiego, który podpisze wszystko, co mu prezes na biurko przyniesie.

Głowa państwa ewidentnie nie najlepiej znosi bycie na świeczniku i presję, jaka się z tym faktem wiąże. Dlatego też do kanonu politycznych żartów przeszły prezydenckie wypady w góry, gdzie pierwszy narciarz Rzeczypospolitej szusuje sobie beztrosko, próbując zapomnieć o zgiełku dnia codziennego. Ostatnimi czasy Duda tak bardzo upodobał sobie odpoczynek, że prezydencki minister zapytany w telewizji o to, gdzie jest głowa państwa, nie był w stanie udzielić odpowiedzi.

Amatorzy sportowego zacięcia Dudy mogą jednak spać spokojnie. Jednej rzeczy można być wszakże pewnym. Jeżeli w weekend odbywa się konkurs skoków narciarskich i Polacy wypadną w nim dobrze, to niechybnie prezydent da wyraz swojemu zachwytowi na Twitterze. Nie inaczej było i tym razem, gdy Kamil Stoch zwyciężył w zawodach w fińskim Lahti. Mianowicie, głowa państwa pośpieszyła ze złożeniem gratulacji na ręce zwycięzcy, by nadziać się na dosyć mocną i zabawną ripostę. Zresztą zobaczcie sami:

Wygląda na to, że niczego nieświadomy Andrzej Duda chciał po prostu błysnąć na Twitterze, składając niewinne gratulacje zwycięzcy ostatniego konkursu Pucharu Świata w Skokach Narciarskich. Zamiast tego prezydent naraził się na mocną i celną ripostę, choć trzeba sobie jasno powiedzieć, że swoją postawą jak najbardziej sobie na taki komentarz zasłużył…

źródło: Twitter

Fot. Shutterstock/Isaaack

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie