Po godzinach

Amerykański komik zareagował na 8 lat miesięcznic smoleńskich. Ten filmik podbił Internet

Wysychająca żyła złota miesięcznic smoleńskich
fot. WENDE Images
Dzisiaj byłaby obchodzona kolejna miesięcznica smoleńska.

Zgromadzenie cykliczne nazywane miesięcznicą smoleńską jest formalnie zarejestrowane do 10 kwietnia 2020 roku. Jak wiemy, prezes Kaczyński zaniechał obchodzenia miesięcznic.. Trzeba przyznać, że to wcześniejsze dochodzenie miesiąc w miesiąc do ostatecznego wyjaśnienia tajemnicy smoleńskiej stało się już niemiłosiernie nudne i groteskowe. A gdzie groteska tam i komizm.

I tego w sieci nie brakuje.

Stephen Colbert to amerykański aktor i satyryk. Laureat licznych nagród, w tym trzech Nagród Emmy za pracę w telewizyjnym programie satyrycznym w USA Daily Show . Uznany również przez magazyn Time za jedną ze 100 najbardziej wpływowych osób 2006 roku, a przez tygodnik People w listopadzie 2006 r. za jednego ze 100 najseksowniejszych mężczyzn świata.

29 kwietnia 2006 r. nastąpił przełom w jego karierze, kiedy to podczas dorocznej kolacji gromadzącej przedstawicieli mediów i polityki w Białym Domu, wyśmiewał prezydenta Busha. Nagranie z White House Correspondents’ Association Dinner stało się internetowym hitem i przyniosło Colbertowi wielką popularność. Ponad 10 minut rozbawiania publiczności i bezlitosnej szczerości na temat Prezydenta Stanów Zjednoczonych możecie zobaczyć poniżej.

Udało mi się wyszukać w sieci filmik, w którym ten sam komik reaguje również na 8 lat miesięcznic smoleńskich i niedosięgniętej prawdy na wyciągnięciu ręki. Krótki, półtora minutowy filmik w zabawny sposób przedstawia znanego komika, siedzącego przed telewizorem, oglądającego przemowy prezesa PiS-u na przestrzeni ostatnich lat. Reakcje komika na słowa Jarosława Kaczyńskiego zobaczcie sami.

Trzeba przyznać, że twórca tej parodii ma poczucie humoru i film umieszczony na kanale YouTube, o nazwie „Jarosław Kaczyński” w zabawny sposób pokazuje jak bardzo część narodu ma już dość miesięcznic i kosztownych marszów związanych z ich obchodami.

Grunt, że jeszcze możemy się z tego śmiać. Chodzą pogłoski, że już wkrótce 10 kwietnia ma się stać świętem narodowym. Wówczas przestanie nam być do śmiechu.

Dzisiaj warto to sobie przypomnieć.

POLUB NAS NA FACEBOOKU

[wpdevart_like_box profile_id=”539688926228188″ connections=”show” width=”600″ height=”200″ header=”big” cover_photo=”show” locale=”pl_PL”]

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie