Po godzinach

Ależ zaskoczenie ze strony Agaty Dudy! Dobrze, że nie pracuje w TVP…

Kornhauser-Duda
Fot. Michał Józefaciuk / Kancelaria Senatu

Para prezydencka odwiedziła z prywatną wizytą Kraków. Rzecz przeszłaby bez echa, gdyby nie jeden istotny szczegół, który szybko wychwycili internauci. Agata Duda ma szczęście, że nie pracuje w TVP?

Prezydent i pierwsza dama pojechali w miniony weekend do Krakowa, gdzie odwiedzili rodziców. Wizytę udokumentowali paparazzi, a zdjęcia opublikował „Super Express”.

Sprawa nie wzbudziłaby emocji, gdyby nie pewien ważny szczegół widoczny na torebce Agaty Dudy. Chodzi o… charakterystyczną naklejkę-serduszko WOŚP!

Środowiska związane z obozem rządzącym od lat prowadzą nagonkę na WOŚP. Przoduje w tym TVP, której zdarzało się cyfrowo zamazywać serduszka, gdy pojawiały się na ubraniach osób występujących w materiałach stacji. Wiele emocji wywołała też sprawa prezenterki z poznańskiej TVP, która straciła pracę dzień po tym gdy pojawiła się na wizji z przyklejonym do ubrania serduszkiem. Stacja tłumaczyła się, że nie chodziło o naklejkę, a o wygasającą umowę.


Czyżby Agata Duda miała szczęście, że nie pracuje w TVP? Między innymi to sugerują internauci w komentarzach pod postem ze zdjęciami. Inni sugerują, że to ustawka w celu poprawienia wizerunku. Faktem jest, że para prezydencka wsparła WOŚP – przekazała na aukcję pióra wieczne z podpisami. Jednak informacji o samym finale próżno było szukać w social mediach prezydenta. Zbyt głośne wsparcie byłoby pewnie niemile widziane w PiS, pozostają takie przemycane sygnały…

Źródło: Super Express

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie