Po godzinach

Ależ wpadka Kaczyńskiego na konwencji Bielana! Internauci nie odpuszczają. “Gdybyśmy tylko taki mieli z nim problem”

Flickr.com/PiS

Jarosław Kaczyński był gościem na niedzielnym Zjeździe Republikańskim, imprezie związanej z projektem Adama Bielana. Udział prezesa przykuł uwagę obserwatorów, ale nie chodziło o jego przemówienia, a… buty.

Adam Bielan, który jest skłócony z Jarosławem Gowinem o przywództwo w Porozumieniu, planuje utworzyć nową partię, która stałaby się koalicjantem Zjednoczonej Prawicy. W niedzielę miał miejsce zjazd związany z powstaniem Partii Rebublikańskiej. W konwencji wziął udział sam prezes PiS Jarosław Kaczyński, co było czytelnym sygnałem wymierzonym w Gowina.

Kaczyński był w dobrym humorze. Zażartował, że pomylił dzień zjazdu, przybył na miejsce tydzień wcześniej i przeraziły go pustki na sali.

 Cieszę się z tego spotkania, cieszę się z jego liczebności – zapewniał z mównicy. Wygląda jednak na to, że pomylenie terminów to niejedyna wpadka, jaką zaliczył prezes w temacie Zjazdu Republikańskiego. Internauci zwrócili bowiem uwagę na pewien szczegół. Otóż Kaczyński pojawił się na konwencji w… dwóch różnych butach! Na zdjęciach, które trafiły do sieci, widać wyraźną różnice w wyglądzie obu butów.

Gdybyśmy tylko taki mieli z nim problem, że Jarek dwa inne buty nałoży – kąśliwie skomentował sprawę Roman Giertych. – Ale świadomość, że gość, który butów nie umie dobrać do pary, strzeże naszego bezpieczeństwa budzi jednak dreszczyk emocji, prawda? – ironizował w kolejnym wpisie.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie