Po godzinach

Ależ wpadka! Biden myślał, że ma wyłączony mikrofon i nagle powiedział TO [VIDEO]

Joe Biden zaliczył dużą wpadkę po zakończeniu konferencji prasowej w Białym Domu. Prezydent USA nazwał dziennikarza FOX News “głupim sukinsynem”.

Joe Biden zgodnie z kampanijnymi obietnicami odmienił politykę Stanów Zjednoczonych i nadał jej inny kurs niż  jego poprzednik, Donald Trump. Jednak prezydent USA nie stroni od wpadek natury…kulturalnej.

– Jeśli pracujesz ze mną i usłyszę, że okazujesz koledze brak szacunku, traktujesz kogoś z góry, obiecuję, że natychmiast cię zwolnię. Żadnych “ale”.

Każdy ma prawo być traktowany z godnością mówił Biden, gdy obejmował urząd. Wygląda jednak na to, że następca Trumpa sam ma problemy z okazywaniem szacunku.

Na ostatniej konferencji prasowej w Białym Domu, Biden został zapytany przez dziennikarza Fox News czy uważa inflację za polityczne obciążenie. Pytanie zostało “wykrzyczane” w momencie opuszczania sali przez media. – Nie, to wielki atut. Większa inflacja. Co za głupi sukinsyn – stwierdzi Biden, myśląc, że ma już wyłączony mikrofon.

W ubiegłym tygodniu prezydent USA zdenerwował się na dziennikarkę, gdy ta zapytała go “dlaczego czeka na to, by Putin wykonał pierwszy ruch”. Biden stwierdził, że to “głupie pytanie”. Takie doświadczenie i tak krótki lont? Niespotykane, szczególnie jak na światowe standardy.

Czytaj również:

Niespodzianka! Rząd PiS zmienił nagle zdanie w ważnej sprawie. Ta decyzja wywoła olbrzymie kontrowersje

Tego scenariusza Kaczyński boi się najbardziej. TEN poseł PiS zagłosuje przeciwko partii w kluczowym głosowaniu?

“Wiadomości” przebijają kolejną granicę żenady. Tym razem zaglądnęły Donaldowi Tuskowi do kieszeni

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie