Kultura Po godzinach

Ależ gest TVP! Zaprasza medyków na koncert, na którym zaśpiewa czołowa koronasceptyczka Edyta Górniak!

Edyta Górniak
Flickr.com/ Daniel Kruczyński

TVP szykuje wielkie show z okazji Dnia Kobiet. Zaproszenia na koncert pod tytułem „Za zdrowie Pań” rozesłano między innymi do pracowników medycznych. Jeśli się skuszą, będą mogli posłuchać… koronasceptyczki Edyty Górniak.

Cóż za gest TVP! Rządowa telewizja szykuje wielkie widowisko z okazji Dnia Kobiet. 8 marca w Krakowie odbędzie się konkurs Za zdrowie Pań”. Zaproszenia na tę niesamowitą imprezę zostały rozesłane do pracowników medycznych małopolskich szpitali.

Akurat w tym czasie tylko nam koncertów brakuje. Z gwiazdami disco polo. Te pieniądze na gwiazdorskie obsady można by lepiej wydać – ironizują lekarze, cytowani przez „Gazetę Wyborczą”.

TVP ma dwa miliardy, więc się nimi bawi. Na 8 marca zapowiada „Największą imprezę (nie tylko dla Pań) w Polsce” i występ „największe gwiazdy, które zaśpiewają największe i najpiękniejsze hity”. Okazuje się, że jedną z tych gwiazd będzie… Edyta Górniak. Brzmi to absurdalnie – lekarzy zaprasza się na koncert, gdzie zaśpiewa osoba, która neguje istnienie pandemii i sugeruje, że w szpitalach leżą udający pacjentów covidowych statyści. Górniak zasłynęła też ze swojego negatywnego podejścia do szczepień. Trzeba przyznać, że TVP wykazała się wyjątkową subtelnością.

Koncert odbędzie się 8 marca o 21.40, będzie transmitowany na TVP1. Oprócz Górniak lekarzy będą zabawiać m.in. Dawid Kwiatkowski, Rafał Brzozowski i Norbi. Szkoda, że TVP nie zaprosiło zespołu Bayer Full. Przecież jego lider Sławomir Świerzyński jakiś czas temu stwierdził, że „chorzy w szpitalu potrzebują muzyki” i on taką muzykę zapewnia. A może Ivan Komarenko? Z Górniak mogliby stworzyć na scenie duet koronasceptyków, na pewno lekarze byliby zachwyceni. O ile jakiś tam w ogóle przyjdzie.

Źródło: Gazeta.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie