Polityka i Społeczeństwo

Alarmujące wywody Zbigniewa Ziobry. To koniec wolnych mediów w Polsce?

Co to oznacza? Czy powrót do idei repolonizacji mediów? Dowiemy się po wyborach. Widać jednak, że Ziobro wychodzi już powoli z szafy, w której zamknięto go na czas kampanii.

Media “platformerskie”

Ziobro tłumaczył też, że “środek karny, który skrócił prezydent ma jeden cel – to środek, który ma służyć ochronie ofiary i tylko w interesie ofiary jest orzekany”. – Jeżeli więc ofiara twierdzi, że środek ten ją represjonuje i czyni jej krzywdę, błaga, prosi, by uchylić ten środek, to jak my możemy ten środek utrzymywać wbrew woli tej ofiary i jej matki? Nie mamy moralnego prawa, a oni nas do tego wzywają – powiedział polityk – To, co robi Platforma, pan Trzaskowski, jego sztab, to, co robi część mediów, która jawnie angażuje się stronie pana Trzaskowskiego, to się obróci przeciwko nim – dodał.

Źródło: TVP


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia

Sprostowanie


W artykule autorstwa Pana Adriana Matusa pt. "To musi być fake! Kurski żąda o wiele więcej publicznej kasy na swoją TVP" opublikowanym w dniu 4 marca 2021 r. na stronie https://crowdmedia.pl/to-musi-byc-fake-kurski-zada-o-wiele-wiecej-publicznej-kasy-na-swoja-tvp/ nieprawdziwa i wprowadzająca w błąd jest informacja, iż Kurski żąda o wiele więcej publicznej kasy na swoją TVP. W rzeczywistości Prezes TVP nie domaga się więcej pieniędzy dla TVP, a wskazuje, iż gdyby należne opłaty abonamentowe zostaly wniesione w całości, to publiczne media otrzymałyby z tego tytulu prawie 3,5 mld zł.

Ładowanie