Polityka i Społeczeństwo

Alarmujące wywody Zbigniewa Ziobry. To koniec wolnych mediów w Polsce?

Zbigniew Ziobro

Nowe słowa Zbigniewa Ziobry mogą wzbudzać pewien niepokój. – My musimy się powoli zastanowić nad sytuacją mediów w Polsce, bo nad tym, co się teraz tu dzieje, nie możemy zupełnie przejść do porządku dziennego – powiedział pytany przez TVP o publikację “Faktu” nt. głośnego ułaskawienia przez prezydenta pedofila.

Niemieckie media ingerują w kampanię prezydencką?

Zbigniew Ziobro w “Gościu Wiadomości” TVP rozmawiał z prowadzącym program o artykule “Faktu” dot. ułaskawiania przez Andrzeja Dudę pedofila. – Zastanawiał się pan, dlaczego niemiecko-szwajcarski koncern medialny podczas kampanii wyborczej zniża się do takiego poziomu, tak bardzo manipulując w tej sprawie? – zapytał dziennikarz Michał Adamczyk.

Ziobro odparł, że takie artykuły “sugerują niskie intencje pana prezydenta”, a ten “zasługuje tutaj na szacunek”.Atakowanie nas za to, że my chcemy pomóc ofiarom to skrajna hipokryzja ze strony tych środowisk medialnych, które w sposób świadomy uczestniczą w brudnej kampanii, które są etycznie i moralnie w standardach demokratycznych nieakceptowalne – powiedział minister sprawiedliwości. – My musimy się powoli zastanowić nad sytuacją mediów w Polsce, bo nad tym, co się teraz tu dzieje, nie możemy zupełnie przejść do porządku dziennego i już po kampanii prezydenckiej – mam nadzieję – wyciągniemy wnioski – dodał.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie