Polityka i Społeczeństwo

Aktor-antyszczepionkowiec nie chciał zrobić testu na COVID-19. Został wyrzucony z planu popularnego serialu!

Shutterstock

Piotr Nowak, czyli Marcin Bialski z “Na Wspólnej”, został wyrzucony z planu serialu! Odmówił poddania się testowi na koronawirusa.

Antyszczepionkowy aktor

Aktor już wcześniej zamieścił w mediach społecznościowych post, z którego wynika, że nie specjalnie wierzy w koronawirusa. Pandemię uważa za spisek firm farmaceutycznych. Próbował udowodnić, że liczba zgonów z powodu COVID-19 to tylko niewielka część wszystkich zgonów, do jakich codziennie dochodzi w Polsce.

– Oficjalnie każdego dnia umiera w Polsce około 1300 osób. Naszych braci i sióstr. Obostrzenia, maski, dystans, szczepiony… nie zmniejszają tej liczby od prawie dwóch lat. Wręcz przeciwnie – stwierdził.

– Niestety, antyszczepionkowcy mają zaimpregnowane mózgi na wiedzę, szkoda tylko, że jest wśród nich tylu wyborców PiS, bo już dawno mielibyśmy sprawdzanie certyfikatów szczepionkowych we wszystkich miejscach publicznych i obowiązek zaszczepienia dla niektórych sektorów – odpisała mu na to scenarzystka Ilona Łepkowska.

Do tego w tym tygodniu aktor opublikował na Facebooku post kanadyjskiej profesor etyki z Uniwersytetu Zachodniego Ontario, którą władze uczelni chcą zmusić do zaszczepienia się pod groźbą zwolnienia…

– Czy kogoś oprócz tej Kanadyjki i mnie spotkała taka sytuacja?  – zapytał fanów.

Wiemy już, że Nowak został wyrzucony z planu serialu TVN “Na Wspólnej”. Powodem było to, że przed wejściem do studia, w którym kręcono kolejne odcinki, poproszono go o poddanie się testowi na koronawirusa. Nie zgodził się.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie