Po godzinach

Agata Duda dołożyła cegiełkę do zwycięstwa Joe Bidena? Chodzi o pewne znaczące wideo

Kornhauser-Duda
Fot. Michał Józefaciuk / Kancelaria Senatu

Gdy Joe Biden został ogłoszony zwycięzcą wyborów prezydenckich w USA, Andrzej Duda pogratulował mu „udanej kampanii”. Ciekawe, czy miał świadomość, że małą częścią tej kampanii była także… Agata Duda.

Choć Donald Trump wciąż nie pogodził się z porażką i uważa, że wyborczy wyścig nie jest zakończony, to świat uznał Joe Bidena za nowego prezydenta USA. Kandydat demokratów odebrał gratulacje od przywódców z całego świata. Zareagował także Andrzej Duda, choć jego wpis był stonowany – pogratulował Bidenowi „udanej kampanii” i wspomniał o czekaniu na „nominację elektorów”.

Co ciekawe, w wyborczej kampanii Joe Bidena pojawiła się… polska pierwsza dama, Agata Duda. „Super Express” przypomniał spot wyborczy Bidena, w którym pojawia się małżonka naszego prezydenta. Klip pokazywał bowiem gafy Trumpa na arenie międzynarodowej.

Świat śmieje się z prezydenta Trumpa. Widzi, jaki on naprawdę jest: niebezpiecznie niekompetentny i niezdolny do światowego przywództwa – tak opisał Biden spot, w którym zmontowano kilka niezręcznych zachowań Trumpa podczas spotkań z przywódcami innych krajów. W filmie pojawia się Angela Merkel czy Emmanuel Macron, ale także scenka z wizyty w USA Andrzeja Dudy.

Wszyscy pamiętamy tę scenę – Agata Duda ignoruje wyciągniętą przez prezydenta USA dłoń i w pierwszej kolejności wita się z Melanią Trump. Czyżby więc pierwsza dama dołożyła swoją malutką cegiełkę do wyborczego triumfu Bidena?

Źródło: Super Express

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie