Polityka i Społeczeństwo

Afery obyczajowej w PiS ciąg dalszy. Nie uwierzycie, kim okazała się być kochanka posła

Szok! Sensacja! Brejking Njus!

Jak donosi Super Express kochanką Stanisława Pięty była niejaka Izabela P. – femme fatale polskiej prawicy. Kim jest pani Iza? Pani Iza jest modelką. W sieci można znaleźć jej “odważne” zdjęcia. Obok tych odważnych są też i te z politykami prawicy, bo pani Iza jest chyba niespełnionym politykiem i była bardzo aktywna m.in. w kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy. Obecnie zgodnie z jej opisem na portalu Twitter jest “dziennikarzem” i współpracuje z prawicowym Tygodnikiem Solidarność.

Stanisław Pięta na każdym kroku podkreślał jak ważna dla niego jest rodzina i wartości chrześcijańskie. Jak mu zatem umknęło “nie cudzołóż”, katolicki bóg raczy wiedzieć. Pani Iza też ostentacyjnie obnosiła się ze swoją wiarą, która nie przeszkadzała jej rozbijać małżeństwa innego mężczyzny. Swoją drogą trzeba mieć rozum w pięcie, żeby umawiać się z osobami, które na wszelki sposób starają się zaistnieć w polityce. Przykład Anastazji P. niczego nie nauczył polityków polskiej prawicy.

Źródło: SE

POLUB NAS NA FACEBOOKU

[wpdevart_like_box profile_id=”539688926228188″ connections=”show” width=”600″ height=”200″ header=”big” cover_photo=”show” locale=”pl_PL”]

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie