Po godzinach

Absurdalny atak na I Prezes Sądu Najwyższego. Zdaniem proPiSowskiej telewizji sędzia Gersdorf może być potomkiem…Krzyżaków

Oglądając tzw. media narodowe, jak i czytając i słuchając tzw. mediów niezależnych, nie wiadomo, czy się śmiać czy płakać. Stek bzdur, pomówień, niedopowiedzeń, manipulacji, półprawd, czy wręcz kłamstw, z jakim można się spotkać za pośrednictwem wyżej wymienionych “mediów”, jest wręcz niewyobrażalny.

To właśnie za pomocą całego aparatu propagandy obóz władzy sączy na codzień przekaz pełen pogardy, kłamstw i nienawiści wobec swoich przeciwników, wykorzystując wszystkie możliwe sztuczki, do tego, żeby zbudować wygodną dla siebie narrację.

W ostatnim czasie najważniejszym frontem walki jest batalia o przejęcie siłą Sądu Najwyższego. Jest to dla partii Jarosława Kaczyńskiego sprawa absolutnie priorytetowa. To właśnie SN zatwierdza ważność wyborów w naszym kraju, zaś jego I prezes jest jednocześnie przewodniczącą Trybunału Stanu. To właśnie odpowiedzialności za łamanie prawa przed tym organem panicznie boją się najważniejsi politycy dobrej zmiany, z prezydentem Andrzejem Dudą na czele. Dlatego też celem numer jeden dla Zjednoczonej Prawicy najbliższych miesiącach będzie pozbycie się I Prezes Sądu Najwyższego prof. Małgorzaty Gersdorf.

Nic tak nie ułatwia rozprawy z niewygodnym przeciwnikiem, jak zdyskredytowanie go i obrzucenie go błotem. Dlatego też proPiSowskie media dwoją się i troją, by obrzydzić Polakom sędzie Gersdorf, podważyć zaufanie nie tylko do niej, ale i do kierowanej przez nią instytucji. 

Dlatego też TV Republika postanowiła sięgnąć po sprawdzony trik, czyli niechęć elektoratu partii władzy do Niemiec. Jak się okazuje prof. Gersdord działała na szkodę Polski już wiele lat temu, a dokładnie 608 lat przed swoim urodzeniem. Wszystko to za sprawą Krzysztofa von Gersdorf, który walczył pod Grunwaldem po stronie Krzyżaków…

Większego absurdu już dzisiaj nie usłyszycie. Szanowni państwo, to nie żart, to się dzieje naprawdę…

fot. flickr/PO/flickr/KPRM

  POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media - wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie