Polityka i Społeczeństwo

A więc to jest sekret Kaczyńskiego! Nic dziwnego, że prezes jest w takiej formie!

Problemy Jarosława Kaczyńskiego z kolanami nie są tajemnicą. Ale jeżeli ktoś przypuszczał, że lider PiS odejdzie z polityki z powodów zdrowotnych, to srogo się pomylił. Okazuje się, że prezes ma swój sekretny sposób na zdrowy tryb życie.

Jarosław Kaczyński długo zwlekał z niezbędną operacją kolana, ale chciał osobiście przypilnować wszystkich kampanii w czasie maratonu wyborczego. Już pojawiły się głosy, że problemy zdrowotne prezesa mogą zmusić go do odejścia z polityki.

Kaczyński ma jednak asa w rękawie. Okazuje się, że lider PiS dba o zdrowie w niekonwencjonalny sposób. Sekret ten wyznał w rozmowie z „Super Expressem” Jan Maria Tomaszewski.

Leczymy się z Jarkiem u pani zielarki. Te zestawy ziół nam pomagają – zdradził brat cioteczny Jarosława Kaczyńskiego. Tomaszewski przyznał, że tajemnicza zielarka przyrządza im mikstury, po których od razu czują się lepiej.

Tomaszewski przyznał, że wizyty u zielarki bardzo uświadomiły jego samego i kuzyna.

– Nie można jeść mięsa, a my je jemy, źle się odżywiamy po prostu, a potem człowiek dostaje kłopotów żołądkowych… – powiedział i dodał, że mikstury ratują ich od takich dolegliwości.

Źródło: Super Express

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie