Po godzinach Sport

A miało być tak pięknie… Celebrytka idealnie podsumowuje grę reprezentacji, a Duda musi chyba skasować swój wpis

Stan polskiego sportu, zwłaszcza gier zespołowych, jest smutnym odzwierciedleniem stanu polskiego państwa – napisał obecny prezydent we wrześniu 2013 roku. Polscy siatkarze przegrali wówczas z Bułgarią i odpadli z mistrzostw Europy. Ciekawe, czy prezydent utrzymuje swoją opinię?

Zaskakującą opinię wydał Kamil Bortniczuk, który uznał, że mecz ze Słowacją był „najlepszym meczem otwarcia polskiej kadry w XXI wieku”.

Ja nie pisałem o wyniku – bo to każdy debil łapie, ale o meczu – uzasadniał potem swoją opinię.

A może odpuścić?

A może trzeba było się tym wszystkim nie przejmować? Przykład dała Agnieszka Woźniak-Starak, która opublikowała żartobliwy post – zdjęcie jak śpi na kanapie z pilotem w ręku.

Oglądacie mecz? – zapytała przewrotnie. Odpowiedzi internautów były podzielone – jedni przyznawali, że „kibicują” w podobny sposób, inni namawiali do wspierania reprezentacji.

Kolejny mecz naszej kadry w sobotę o 21. Tym razem formę Biało-Czerwonych sprawdzi Hiszpania, która wczoraj zremisowała bezbramkowo ze Szwecją i popisała się wyjątkową nieskutecznością. Mecz otwarcia mamy więc za sobą, czas na drugi ze stałej listy – ten o wszystko.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie