Po godzinach Sport

A miało być tak pięknie… Celebrytka idealnie podsumowuje grę reprezentacji, a Duda musi chyba skasować swój wpis

Dziurek / Shutterstock

Reprezentacja Polski przegrała swój pierwszy mecz na EURO 2020. Ekipa Paulo Sousy w słabym stylu uległa 1:2 Słowacji. Zawiedzeni kibice chyba powinni wziąć przykład z Agnieszki Woźniak-Starak i nie przejmować się turniejem.

A miało być tak pięknie

Bramkarz Juventusu, czołowy pomocnik Serie A, wreszcie najlepszy piłkarz świata… Nowy trener, Paulo Sousa, miał wyciągnąć z tej drużyny maksimum, zrobić coś, co nie udawało się przez dwa lata Jerzemu Brzęczkowi. Niestety, nie wyszło. Może miał za mało czasu, może nie potrafił dopasować pomysłu do wykonawców – na analizy przyjdzie jeszcze czas.

Dziś wiemy, że EURO 2020 ledwo się dla nas zaczęło, a praktycznie zakończyło – z taką grą, jaką zaprezentowała nasza drużyna wczoraj, nie mamy czego szukać na tle Hiszpanii i Szwecji.

Przegraliśmy ze Słowakami w słabym stylu, na własne życzenie – pierwsza bramka padła po po serii naszych błędów, a samobójczego gola, po strzale Roberta Maką, zapisano Wojciechowi Szczęsnemu. Bramkarz kolejny raz zawiódł na wielkim turnieju. Gdy na początku drugiej połowy wyrównał Karol Linetty i wydawało się, że przejmujemy kontrolę nad meczem, drugą żółtą kartkę za głupi faul dostał Grzegorz Krychowiak. A potem bramkę po rzucie rożnym dołożył Milan Skrinar, choć wszyscy przed meczem uczulali, że gracz Interu jest groźny przy stałych fragmentach gry.

Niewygodny tweet Dudy

Mecz wywołał spore emocje, przeżywała go choćby Katarzyna Lubnauer, która w lakonicznych acz emocjonalnych komunikatach informowała, co dzieje się na boisku. „To nie tak miało być”, „Uff. Lepiej”, aż w końcu padło dramatyczne „No nie.” Po meczu przypominano słynne słowa Andrzeja Dudy.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie