Po godzinach

A cóż się tam wydarzyło? Magdalena Ogórek nie lubi już pseudogwiazdora Jakimowicza

Piekło zamarzło! Widzowie programu TVP Info “W kontrze” nie zobaczą już razem na antenie Magdaleny Ogórek i Jarosława Jakimowicza. Co się stało?

Duet się rozpada

Jesienią Magdalena Ogórek zachorowała na COVID-19, więc zniknęła z anteny. U boku Jarosława Jakimowicza zastąpiła ją Agnieszka Oszczyk, z którą aktor do dziś co weekend pojawia się w programie. Co stało się z jego byłą ekranową partnerką?

Od końca grudnia nie pojawiam się w programie “W kontrze”. Myślę, że dla widzów naszego programu nie jest żadną tajemnicą, że mówimy zupełnie innymi językami. Prezentujemy też może inne postawy naszego dialogu z widzami. Więcej nie mogę powiedzieć, ponieważ obowiązuje mnie pewien kanon kultury korporacyjnej – powiedziała “Super Expressowi” Ogórek.

Co ciekawe, mimo tego, co teraz mówi, była kandydatka SLD na prezydenta, chętnie żartowała na antenie z Jakimowiczem z uchodźców, LGBT, gender, opozycji, celebrytów krytykujących władze i stacji TVN.

Ogórek w nowej odsłonie

Jak zdradził w rozmowie z “SE” szef Ogórek, Jarosław Olechowski, obecnie trwają przygotowania do nowego formatu TVP Info. O czym będzie nowy program? Czy będzie to znów coś satyrycznego, jak “W kontrze”? Czy może jakaś poważniejsza debata polityczna – coś na kształt “Kropki nad i”? Nie wiadomo.

Sama pani Magdalena nie wyklucza zaś, że kiedyś wróci do polityki.- Jeśli zmienię pracę, znowu będę inaczej utożsamiana – powiedziała. Dodała też, że nie przejmuje się etykietką “pisowskiej dziennikarki”. Pytanie, czy jacyś wyborcy jeszcze jej zaufają. Zwłaszcza po tym, jak z obozu lewicy przeszła do PiS-u.

Źródło: wp.pl. “Super Express”

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie