Po godzinach

Zaskakujący autorytet TVP Info. Internauci nie pozostawiają na nim suchej nitki

Fot. TVP Info

Cezary Pazura to niewątpliwie jeden z najlepszych i najbardziej znanych polskich aktorów komediowych. Większość z nas zna fenomenalne role Pazury z takich filmów jak “Kiler”, “Chłopaki nie płaczą”, “Nic śmiesznego”, “E=mc2”. Kultowe role w “Psach”, kultowe dubbingi choćby w “Epoce lodowcowej”, gdzie podkładał głos pod Sida Leniwca. Setki, jeśli nie tysiące fanów zna na pamięć filmowe i serialowe dialogi Cezarego Pazury. I nagle po wczorajszym pokazie jego hipokryzji wszystkie te role jakby bledną. Zaangażowanie się w ideologiczny i upolityczniony spór po stronie zakłamanych konserwatystów z prawej strony sceny politycznej sprawia, że wielu fanów Pazury już nigdy nie spojrzy na niego tak samo.

Wczoraj Pazura był gościem Michała Rachonia w programie “Minęła 20” w TVP Info. Wypowiedział się na temat “Czarnego Wtorku”, czyli ogólnopolskiego protestu kobiet w polskich miastach. Tłumaczył zarazem swoje zaangażowanie w inicjatywę “Różaniec do granic”, czyli ogólnopolską modlitwę wzdłuż granic Polski. Odniósł się także do samego protestu, który odbył się w rocznicę “Czarnego Protestu”.

“Szkoda mi czasu na marsze, jestem staroświecki”, powiedział. Dodał, że “aborcja nie jest nam po drodze”. – Jest zabijaniem ludzi – dodał prowadzący program dziennikarz Michał Rachoń. Zdaniem Pazury, dzisiejszy świat stoi na głowie i żeby stanął na nogach, potrzebny jest “prawdziwy rodzaj męski”, czyli zdrowy rozsądek.

Tę staroświeckość jak i dużą wierność wartościom chrześcijańskim wytknęli Pazurze internauci, którzy nie pozostawili na nim suchej nitki. Przypomnieli nowemu autorytetowi TVP w sprawach wiary i rodziny, że jego sytuacja rodzinna niespecjalnie jest przykładem wierności dekalogowi.

https://twitter.com/Andrzej118/status/915317476656844801

https://twitter.com/tomwu74/status/915300339015995393

Konrad Piasecki z Radia Zet zwrócił uwagę, że osoby o mało ustabilizowanej sytuacji rodzinnej mają niestety w polskich warunkach ścigać się na demonstracje religijności. Nie pomaga to ani religii katolickiej ani im samym.

Przy okazji oberwało się także innemu wielkiemu swego czasu autorytetowi prawicy, czyli Jerzemu Zelnikowi.

Internauci pokusili się także o postawienie diagnozy, skąd wzięła się taka wolta Cezarego Pazury i dlaczego nie ma oporów przed pokazywaniem swojego “nawrócenia”. Okazało się, że może być to spowodowane nadmiernym słuchaniem Radia Maryja.

Lepiej dmuchać na zimne.

Źródło: Twitter

Fot. TVP.Info

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media - wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Michał Kuczyński

Michał Kuczyński - Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Z zamiłowania bloger i autor tekstów o charakterze publicystycznym. Interesuje się polityką i ekonomią. Prywatnie miłośnik piłki nożnej, muzyki rockowej i dobrego kina. Niegdyś zapalony wiolonczelista.
Zapraszam na mojego Twittera - @KuczynskiM

Media Tygodnia

Ładowanie