Po godzinach

Zaprojektowano ulotkę prezentującą prawdziwy program PiS. Ta grafika podbija internet

fot. Shutterstock/wawritto

No i sprawa się rypła. Skrzętnie skrywany program partii rządzącej ujrzał wreszcie światło dziennie. Nie ma w nim jednak śladu po takich zjawiskach jak wzrost gospodarczy, program rodzina 500 plus, czy mityczna walka z dziurą w VAT. Jest to raczej smutne podsumowanie prawie dwuletnich rządów Prawa i Sprawiedliwości, pokazujące priorytety w działaniu tejże partii:

Zaprojektowana przez anonimowego twórcę wlepka pojawiła się na ulicach polskich miast. Samym internautom również przypadła do gustu. Pojawiły się nawet propozycje, by naklejkę przerobić na wymowny plakat czy też billboard. Sama grafika stanowi wymowne podsumowanie działań dobrej zmiany od objęcia przez nią władzy. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że trafia w punkt.

https://twitter.com/Gomulka_W/status/920881978169315331

Czytelnicy zwrócili również uwagę, że brakuje jeszcze jednej propozycji – przeciwnicy do pierdla, ale na to zapewnie przyjdzie jeszcze czas. Wszakże dobra zmiana dopiero się rozkręca. Możliwe, że po osiągnięciu półmetka obecnej kadencji postanowi jeszcze bardziej dołożyć do pieca.

Ulotka ma oczywiście wymiar propagandowy. Smutne jest niestety to, że trafia ona w 100% w punkt. Treść wlepki pokazuje ogromną arogancję obecnej władzy, która nie liczy się ze zdaniem wszystkich tych którzy jej nie popierają lub na nią nie głosowali (a tych mimo wszystko jest w naszym kraju większość, szkoda tylko, że jest to większość milcząca, która nie chodzi na wybory. W Polsce ma być tak, jak sobie tego wódz naczelny Jarosław Kaczyński zażyczył, cała reszta powinna schować mordę w kubeł, zaakceptować taką kolej rzeczy. Jeśli się nie podoba, zawsze mogą wyjechać. Stąd też okraszenie grafiki słynnym już  hasłem #NiechJadą…

fot. Shutterstock/wawritto

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media - wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie